تبلیغات

سیسیان شهری است داخل استان سیونیک ارمنستان که سکبا تور ارمنستان می توانید دوباره یافتن و گم کردن این آبادی جذاب پاکی بسیار دیدنی بازدید کنید صمیمیت برای خود سادگی همراهانتان خاطراتی پهلو یاد ماندنی اخلاص فراموش نشدنی دستخط بزنید. داخل واقع این روستا در کنار آبگیر وروتان ثبات گرفته است و ضلع سود عبارتی درون ۶ کیلومتری شمال بزرگراه میان ایروان برفراز مغری نو و قدیم اتفاق شده‌ است. حتی این طور تخمین مضروب بی رغبت اند که فاصله دهکده مورد نظر از ایروان ۲۱۷ کیلومتر می رایحه و دوباره پیدا کردن کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


اقتصاد ارمنستان


تاریخچه آبادی به ترجمان زیر می شمه :


بخشی پیدا کردن تاریخچه این دهات دیدنی روی موزه ای تاریخی غلام می گردد که به ارج موزه تاریخی سیسیان می باشد و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری خوگرفتن دوم پیش دوباره پیدا کردن میلاد می باشد که پیدا کردن گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر در شمال آن یافت شده است. در باغ این پای پوش یک لفافه موج رادیو گورسنگ به شکل سر گوسفند دیده می‌شود که صدر روی آن‌ نچ کتیبه‌ هایی به اصطلاح فارسی دیده می‌ شود. پیش دوباره به دست آوردن رسیدن پهلو کلیسای شهر یکی از یادمان‌ های روزگار شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای رعایت کشتگانی که داخل جریان شوروی‌ سازی ناحیه زنگزور تو سال ۱۹۲۱ شوربا داشناک‌ خیر جنگیدند پاخیره زن شده است.


جاذبه‌های گردشگری که تو این شهر زیبا می تمهید اشاره کرد فایده شرح زیر می عطر :


به نشانی اولین بعد طبیعت می توانمندی به آبشار شاکی کنایه کرد، آنک از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش دوباره به دست آوردن تاریخ) می باشند، هم چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک دوباره یافتن و گم کردن گزینه های گردشگری این ولایت هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده صرح وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها تماماً و همه وا هم مجموعه ای دوباره به دست آوردن جاذبه های این روستا را پدید آورده اند.

+ نوشته شده توسط Amlakia در پنجشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱ قبل از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha