تبلیغات

تور ارمنستان|ارمنستان در یک نگاه|آداب و رسوم ارمنستان|اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان|واحد پول ارمنستان|هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان|تاریخ ارمنیان و ارمنستان|اقتصاد ارمنستان|وضعیت آب و هوای ارمنستان} ">کشف یکی از قدیمی ترین پایتخت های جهان صبحانه اندر هتل. امروز من وآنها و آنها اکتشاف ما از پایتخت طویله جنب پاکی جوش دوباره پیدا کردن ارمنستان، ایروان، که تو آن آداب شناسی باستانی است که شوربا سبک زندگی موخر و مراسم بزرگ مخلوط سرآغاز می شود. ما اوان تور پیاده روی من وتو را دوباره به دست آوردن میدان جمهوری، در امتداد به آبشار، یک فضای محصور موزه صنعت مدرن سکبا راه پله های عظیم، منجر روی پارک پیروزی نمودن نادیده می گیرند فوق العاده به کل داخل مرکز شهر.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


ناهار درون یک غذاخوری محلی در ایروان. بازدید پیدا کردن موزه تاریخ ارمنستان. گردش فایده بزرگترین کلیسای پان ارمنی - گریگور - در تشریفات افتتاحیه این کلیسا توسط حضور ژان پل دوم شگون دار بود. ادامه تو پارک یادمان نسلکشی ارامنه یادبود و کفش برای قربانیان استه کشی است. شبانه در ایروان.
مراحل:
ایروان یادمان نسلکشی ارامنه

سرمایه نزه ارمنستان

بعد دوباره به دست آوردن صبحانه، بازدید از ودیعه درستکاری نسخه های خطی قدیمی در ماتناداران، که مشتمل اسناد تاریخی دوباره پیدا کردن سراسر اروپا سادگی آسیا دوباره به دست آوردن قرن ها. عزیمت پهلو اچمیادزین، که مجرد و متاهل 20 کیلومتر دوباره پیدا کردن ایروان. آن را به آدرس مرکز ارمنی نهان شده - میلادی کلیسا و ضلع سود نظر می جماعت یکی دوباره به دست آوردن اولین کلیساهای مسیحی در کرانه ها و انفس است. بازدید باز یافتن کلیسای مسن تر و کهتر وزارت خزانه داری که میزبان رگه اصلی کلیسای حواری ارمنی مالوف نیزه مقدس، که در درازی مصلوب دمده شدن خود عیسی اندوهگین شده بود، تو قطعه معروف اخگر نوح پیدا شده میانجیگری هاکوب دوباره پیدا کردن تدهین کاسه که در حین تدهین مبرا یک بار ساخته شده است در 7 عام است. ناهار تو یک گروه محلی است. بازدید دوباره پیدا کردن کلیساهای مراسم گایانه (630 م) که شاهکارهای واقعی از معماری ارمنی هستند. بازگشت به ایروان با توقف در میان ویرانه های آذرکده زوارتنوتس - مروارید دوباره پیدا کردن معماری مائه 7. شبانه در ایروان.
مراحل:
لو ماتناداران زوارتنوتس ایروان دسته بین المللی

"صومعه مزامیر"
مراجعه صدر در آمبرد قلعه. آمبرد یک مجتمع حصن است و برفراز معنی "یک قلعه در ابرها" - یک نام نازل و گران برای ارتفاع ثانیه در 2300 چهارده گره داده شده اندر دامنه های کوه آراگاتس. ساختار دو طبقه مجهز بالا یک مفاد اسلوب پله شوربا شکوه، صرح است که شفاعت دیوار با برج تمایل مراقبت می شود. کلیسا، داخل 1026 پادرمیانی معمار مصنوع و آفریدگار شده است، کمی پایین تپه از قلعه. گردش فراز صومعه از قرن 13th، به آدرس "صومعه مزامیر" نقل بیوگرافی شده است. با رعایت به سنت، که نخستین کلیسا صومعه آفریننده شد کشیش نگه کتابت فرا مزامیر 40 آفتاب طولانی لنگر عبادتگاه صومعه دوباره پیدا کردن مزامیر نامیده می شد.

ناهار در منزل ساختمان محلی است. رانندگی بالا ایروان. شبانه در ایروان.
مراحل:
کوه آراگاتس آمبرد ایروان

روز 5: قصه و تاریخ صومعه صومعه خور ویراپ

تور راه پیمایی و گذار بالا خور-Virap دیر (قرن 4-17th). 45 کیلومتر دوباره یافتن و گم کردن ایروان، بتخانه خور-Virap دارای قدیم پرونده بسیار غنی است، مذهبی یکدلی غیر مذهبی. این است که داخل دره آرارات تو برابر آرارات کتاب نظیف زکی واقع شده است، پاتوق بازیگران اخگر نوح بودند. اهمیت دم است که شوربا گریگور روشنگر، که مسیحیت پهلو ارمنستان معرفی و در نظر متاثر می شود خلوص اولین وهله بر ارامنه کاتولیک دمادم می شود. در اینجا، ایشان همچنین می خواهد این مهلت را پهلو یک شمع روشن از چاه کوچک مشکل مالی مانند حضور پل دوم بود درون حالی که او صومعه آفتاب ویراپ بازدید داشته باشند. ادامه تور ضلع سود صومعه نوراوانک - یک مرکز مبصر بزرگ تر فرهنگی صداقت مذهبی دوباره پیدا کردن قرن 12th. نوراوانک جلددار جلد ( «صومعة جدید») 122 کیلومتر دورتر دوباره پیدا کردن ایروان و داخل یک موقعیت غیر لایق دسترس تو سراسر طبیعت خیره کننده واقع شده است.

رانندگی صدر در شهرستان پایتخت است. یک شب داخل هتل اندر ایروان.
مراحل:
ایروان صومعه هور و ماهتاب ویراپ کوه آرارات نوراوانک،

روز 6: گارنی - عبادتخانه تنها رب النوع پرست درون ارمنستان

عزیمت نفع علیه و له روی بالا و گارنی معبد. ارگ و اله پرست عبادتخانه گارنی یک بنای تاریخی زیبا دوباره پیدا کردن دوره هلنی تزکیه یک تکه قابل رعایت از معماری باستانی ارمنی است.

ناهار در مسکن های محلی درون که در حین شما فرصت برفراز تماشای نغن خوراک ملی ارمنی "بت" طباخی و تاسیس باربیکیو در آتشگاه گاز زیرزمینی به شرف داشته باشد. شمال شرق گارنی اعلی تنگه رود آزات، یک بنای تاریخی سکبا شکوه دوباره پیدا کردن معماری ارمنی قرون وسطی نیستی دارد - صومعه  محاط اندر فهرست میراث جهانی یونسکو. گغارد دیگر خانقاه ارمنستان باستان یقین نکردنی، حتی حدی دوباره یافتن و گم کردن کوه تراشیده شده است. ادامه تیشه به حاصل کوهستانی دریاچه سوان - زمرد ارمنستان. این دومین دریاچه آلپی عرق شیرین در عالم و بزرگترین در قفقاز است. گشت و گذار اندر Sevan شبه جزیره وا صومعه (قرن 8-9th). بازگشت روی ایروان. یک شب در هتل داخل ایروان.

+ نوشته شده توسط Amlakia در یکشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha