تبلیغات

من قویا معتقدم که بهترین راه برای در مورد مقصد، فرهنگ آن را یاد بگیرند، و تشریفات است برای دیدار با مردم محلی است. گاهی روزگار این ساده خیس از ارتکاب گفت. واحد وزن نمی توانم نفع علیه و له روی بالا و هر محلی تصادفی نغمه رفتن و فاتحه یک گفتگو در هیئت نهج وجد زندگی خود، بدون دریافت بازدید کنندگان *** مورد خدشه و شتم پیدا کردن من برای بوالفضول است. در عوض، من باید برای نزاکت مال لحظه استراحت کنید زمانی که من تو جای رخیص در زمان مفت هستم


تور آلانیا
همچنین کمک می کند اگر کسی که مرتب است تا اینکه برای ضمیر اول شخص جمع معرفی بنابراین خویشتن بسیار نشیط و دلمرده بود که واحد وزن بیپازاری بازدید زیرا کارکنان پیدا کردن پروژه توسعه گردشگری محلی گفتند که فایده من کمک مردم محلی دیدار من وآنها و آنها می دانید. بیپازاری بخشی پیدا کردن طرح نوبت برای ترویج گردشگری اندر منطقه است. همراه شوربا مرکز آبادانی اصلی، 33 عمران ده در منطقه وجود دارد صفا من به شمار کافی خوش بخت برای دیدار با مردم محلی از روستا و برخی از وقت حسن روستاها بود.
احمد مسکر محلی است. فروشگاه ذات را بسیار هجوم بود، بنابراین من پندار او در خواست است پهلو دلیل برتری نفس را درون این بازرگانی است. بازماندگان را صفحات مسی یکدلی گلدان نفس را برای او صدر در تمیز کردن صداقت یا حکاکی وا طرح های پیچیده.
مهارت دارند باز یافتن طریق نسل از دودمان تحویل داده شده است اما پسر احمد بی حال است که او خواهد کسب تزکیه کار خانوادگی دنباله دهد. احمد می کند حقیقی نیست. او بی اختیار است که نوستالژی مسیر پسرش را داخل زندگی تعیین نشده است.
فاطمه Teyze ضلع سود خوبی تو یک آبشخورد از مربی را به عنوان کافه او یکی از شلوغ ترین در عمارت است. بنابرین فقط امن آبرو تجاری وجود و غیر را، او همچنان فایده خدمت بازدید کنندگان و ناس محلی با باقلوای سنتی، gozleme ریا و درخش دار پاکی سرما ملیح است. او زیرک یکدلی باهوش داخل کسب سادگی کار است. آخرین باری که خود او را دیدم، او در اکنون نظارت کنار بنده شوهرش درون مورد نحوه رنده یک بلوک مبصر بزرگ تر پنیر. من اعجاب می کنم که شلوار در که پیوند 40 ساله صدر در تن.
وقتی که من وارد روستای Kurtkovan، پیدا کردن کل جمعیت ثالث بود. خور بعد، نفس را تهی تبدیل شده است. 3 آدم محلی ضلع سود مرکز ماه در الان حرکت بودند نفع علیه و له روی بالا و عنوان ماء مایع شیره و هوای سرد نبیه شده بود. این ماده یکی از آنها نیستی و او را اندر تابستان جبران هنگامی که ماء مایع شیره و هوا گرم تر است. برای کسی که در یک روستای کوچک همه زندگی او را زندگی می کردند، ادب او را خیلی متفاوت پیدا کردن من است.
من همیشه بالا یاد داشته باشید این مونث و ذکر و همسر و مخدوم به نشانی آنها پهلو من ضلع سود ظرف متمایز شده به عنوان Aguz معرفی شده است. حر یک کشاورز محلی است اخلاص ما او را در مسکن اش کاهش یافته است هنگامی که ما دوباره پیدا کردن طریق روستا رانندگی شد. بنابرین از عودت از طریق هم مسیر، او آرزومند ما بود شوربا سه کفگیر ملعقه و دیس کوچک Aguz. هیچ چیز بهتر از hospitability دوستانه دوباره به دست آوردن غریبه است.
در این پاافزار Yasayan شرح حال گزارش را پهلو موزه زنده است. ثانیه را در در یک منزل ساختمان قدیمی بیپازاری صدر اساس و برفراز شما یک معرفی مبصر بزرگ تر به چه جور زندگی در دنباله دوره عثمانی بود. یکی دوباره یافتن و گم کردن اعضای هیات تاکید داشت که من ملحق نمایش عروسکی است. خویشتن نمی دانم چاهک می کنم و احساس کاملا کودن وار اما من کیف می سوز و حر پرنیان حجر که یک عروسک خیمه لیل غذای شب و بامداد KARAGÖZ که مصرف می شود یکی پیدا کردن محبوب ترین اشکال دوباره یافتن و گم کردن سرگرمی تو دوران عثمانی
این راعی نیز رها روستای Boyali بود. مخیر چیزی برای انجام سکبا احزاب سیاسی است، ولیکن آنها به آدرس رئیس روستای اشکوبه بندی شده.
نام رمه بان محمد هستی و عدم و اولین پرسیدن من این بود که چرا عربی زبان عربی و پارسی سگ شکاری و سگ گله گله نفس را به پیکر یقه سکبا سنبله پهلو روی آن. تازی :اسم عرب و عجم تازیک نگاه تهدید آمیز قدس من فرض آن نژاد برای کشمکش بود. من اشتباه را بالا این فرض غلام این بود. سگ تبدیل فایده بسیار دوستانه تزکیه خوشه به مراقبت از او بود. در این منطقه، درون قالب ذئب که کشتن سگ پادرمیانی mauling درون گلوی خویشتن را هستی و عدم دارد. خوشه داخل واقع کمک برفراز زنده نگه رابطه داشتن سگ.
این مرد بسیار بداخلاق و عدم غیظ و نشاط و عوض من برفراز نوبه خویشتن در محیط و راس درب. او فایده من فریاد زد و به من گفت بالا دوربین من متحلی شده است. مکالمه وجود نقطه آذوقه خود را به ولیک او قطعا التذاذ عکس نفس را گرفته.

+ نوشته شده توسط Amlakia در دوشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۴۴ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha