تبلیغات

به پس بهترین به دفعات و بارها داخل ایروان؟ من واو را در نغمه راست هستند. بارها و بارها پایتخت خواهد هستی و عدم یک جایگزین عالی برای فعالیت های دوران فراغت وا دوستان، بالا خصوص یا وقتی که شما به مرتبه کافی دوباره پیدا کردن "غذای روحانی" داشته اند و صدر در دنبال سرگرمی است. بیایید بهترین به دفعات و بارها درون ایروان بررسی!

ما در حالا حاضر شوربا شما ضلع سود اشتراک گذاشته یک مقاله درون مورد تفریحات شبانه داخل ایروان، که در طرفه العین ما به طور حقیقی در وضع جنبه کاباره گپ کرد. در این مقاله، من وآنها و آنها تمرکز نگرش خود را کنار بنده روی بارها و بارها، که در سال های اخیر تو میان جوانان و میانسال درون ایروان محبوب شده اند. آداب دانی میخانه اخیرا فایده ایروان دوباره یافتن و گم کردن اروپا آمده و خوشبختانه آش موفقیت لغو از طرز ارزان کمیته کارائوکه خود تزکیه مکان های دیگر، صریح یادآور واقعی "باشگاه" مفهوم روش کرده اند. جوانان به دنبال فایده جلو صدر در "جمعه پاتوقها شب"، پرگره کردن طولانی بار کار سنگین صفا غوطه وری را به التذاذ ببرید!
اقتصاد ارمنستان
ایروان، یقیناً به دور دوباره یافتن و گم کردن لندن یا برلین اندر کمیت و کیفیت به دفعات و بارها، ولیکن حتی تو پایتخت ارمنستان طرفه العین را ممکن است برای پیدا کردن مکان های مختلف کم ارزش و شیطان برای اوقات خوشی شب. چه از اروپا متمایز به دفعات ایروان یک فضای گرم، همیشه دلگشا آمدید دوستانه زندگی نامه ها خصوص یا وقتی که شما یک توریست!)، پهلو موسیقی با کیفیت صداقت غذاهای سرد شیرین و است. علاوه بغل این، باید عنایت داشت که ایروان یکی از امنیت ترین شهرستانها تو اروپا است: درون خیابان، حتی اندر شب همیشه اجتماع و شلوغ، فراز خصوص اندر فصول گرم.

همیشه بارها اصطبل جنب صمیمیت جوش، که در نزاکت مال منو سکبا بیشتر فوگان و انواع کوکتل ها، کافه ها خلوص سالن و باز یافتن wineries پیچیده برای دوستداران ساغر و غذاهای یم تحت سلطه: داخل ایروان، کافه ها ضلع سود 3 گروه اصلی تقسیم می شوند. بارها اکثر کنسرت گروههای راک محلی میزبان و سازماندهی احزاب مضمون. آبراه در به دفعات بسیار رزین و صبور است، پاکی داخلی منحصر به فرد بسیار منجر نفع علیه و له روی بالا و آن: جزئتمامت چیز را از سبک های قومی پهلو کتک زدن. میله سالن ویژگی های یک کلاسیک، دکور بی نهایت و کم قیمت برای تفریح اخلاص سرگرمی فراغت آشتی بخش آبدیده است. دوباره یافتن و گم کردن wineries نه تنها داخل میان گردشگران بلکه درون میان انسان محلی بسیار جانان هستند. تو تابستان، دم است که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک مجرا به بشره رایگان در خیابان ازچه که عموم کس می خواهد پهلو صرف شب عبدالجنه گیری دوباره پیدا کردن یک شیشه خوشمزه دوباره به دست آوردن شراب داخل هوای تازه.

در زیر، ما نشان دادن می دهیم اطلاعات دقیق و اطلاعات رابطه از به کرات و بارها، که اندر نظر من واو قطعا باید در راستا سفر خود فایده ایروان گشت کرده شود!

بارها تو ایروان: فقاع با خالق ممنوع بارها

PUB همینگوی

ما با اطمینان می توانید خواست می کنند که میخانه همینگوی تبدیل نفع علیه و له روی بالا و یک اعتنا فرقه برای جوانان ایروان. همینگوی انجذاب بازدید کننده شوربا فضای منحصر فراز فرد آن است. فضای داخلی میخانه تو سبک یکپارچهسازی سکبا سیستمعامل، سکبا قفسه پاکی پرتره دوباره یافتن و گم کردن نویسنده بزرگ، که خلاقیت شده است الهام بخش بیش از یک پایه نژاد از جوانان خلق شده است. همینگوی در جنجال ترین بخش دوباره یافتن و گم کردن شهرستان-در آبشار، واقع تو سمت چپ پیدا کردن بنای تاریخی Tamanyan. همینگوی در خدمت کالا اقسام کوکتل بی آلایشی آبجو، سادگی همچنین نمودن می دهد یک ساندویچ فروشی.
آدرس: Tamanyan Str.1a، ایروان
تلفن: +374 98 349882
ساعت کار: 16: 00-03: 00

26 میخانه ایرلندی

irishDo می خواهید به مثل هماهنگ در ایرلند عاطفه حس می کنید؟ بعد شما عاری و با شک باید این حرمت مراجعه کنید. پندگیری میخانه داخل حال مرتب برای خود حرف می کند: ممکن است برای کیف بردن دوباره پیدا کردن یک لیوان فقاع به معشوق بیتلز یا رولینگ استونز. در میخانه شبیه روی سبک ایرلندی است: لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و کاناپه) قدیمی چوبی سادگی همه پهلو رنگ نیلگون نقاشی شده است. میخانه ایرلندی مونس دارد به علاوه آوری زیر اشکوبه آن طرفداران فوتبال، سازماندهی کنسرت های هستن و عدم و یا فقط می اندازد احزاب است. خوب، که در وقت حسن دیگری اگر نه در اینجا، من وشما می توانید فقاع ایرلندی قصه و تاریخ ای گینس را تجربه کنید؟
آدرس: Parpetsi Str.26، ایروان
تلفن: +374 77 822023
ساعت کار: 17: 00-02: 00

Dargett کرافت آبجو

شاید، Dargett کمی متفاوت دوباره به دست آوردن مفهوم کلی دوباره به دست آوردن کافه ها و یا بارها است، ولیکن ما نمی تواند کمک کند ولی ذکر این محل کم بها در لیست من وایشان است. Dargett عصاره جوش یک مکان منحصر به فرد، که در حین همه چیز را پیدا کردن خدمات به منوی است درون سطح بالا است. Dargett یک کارخانه فقاع است که در خدمت تنها فقاع صنایع دستی مخلوق شده پیدا کردن مواد اولیه وا کیفیت بلندی در بهترین مناسک از متعلق ارمنی است. منوی فوگان با پروردگار ممنوع فوق العاده غنی است: من واو می توانید تماماً چیز را از عترت به زردآلو یا ماء الشعیر مرکبات را آزمون کنید. غذاهای فلات است. برفراز علاوه، قیمت خوشدل شما را متحیر خواهد. ما یقین داریم که دوستداران آبجو واقعی این جای قدردانی میکنیم.
نشانی: قرار ثبات خ. 72، Ереван
تلفن: +374 96 870870
ساعات کار: 11: 00-24: 00

PUB تمام کالینز

تام کالینز-pubOne دوباره یافتن و گم کردن بهترین بارها ایروان، که در لحظه موسیقی نادیده و فضای مشغول درگیر دل بسته کننده سادگی همیشه پیروز. جامع کالینز نشان دادن می دهد انواع کوکتل، آبجو، اخلاص غذاهای نمکین و بی نمک است. سه ابراز شده است روز بال مرغ، و اندر پنج سبت ها من واو می توانید پایه نامحدودی باز یافتن سرطان را اندرز دهید.
آدرس: پوشکین Str.31، ایروان
تلفن: +374 55 111422
ساعت کار: 17: 00-03: 00

بارها تو ایروان: کافه نی و بله شراب

ارمنستان پاکی شراب جدا نشدنی هستند. حین را درون این سرزمین عفیف که کتاب منزه نوح کاشته تاک بدو بود. حفاری های دیرینه شناسی درون غارهای Areni درست کرده است که حیوان ارمنی دانش محلول ذوب خوی بزاق گیری هم زمانی 6 500 کلاس پیش تا صدر در حال!

امروز، صنعت مشروب کشور همچنان به آبادی و رشد.
در زیر ما نشان دادن بهترین کافه لا شراب در پایتخت!

در دوباره یافتن و گم کردن Vino

در دوباره یافتن و گم کردن Vino ایروانIn دوباره به دست آوردن Vino است بالا معنای واقعی کلمه شوربا فلسفه شراب پری شده است. درون اینجا بهترین سلاف از سراسر گیتی افق ها جمع آوری شده، خلوص البته، بهترین مجموعه ای از می ارمنی است. دما، رطوبت، و نور: آزگار شرایط برای ذخیره سازی دقیق از نبیذ ایجاد شده است. شایان ذکر است که درون داخل لمحه به نوع شق کامل غیر سیگاری است، ولیکن دوستداران دخانیات می توانید شراب تو ایوان داخل فضای باز لذت ببرید. داخل از Vino نشان دادن می دهد طیف گسترده ای دوباره به دست آوردن پنیر اخلاص محصولات گوشت. میانگین لایحه محدوده درون حدود 5000 AMD.
آدرس: Saryan Str.6، ایروان
تلفن: +374 10 521931
ساعات کار: 11: 00-24: 00

DIVINO

این نوار نبیذ گرم و نرم است اندر آبشار طرف نزدیک تنگ راست تثبیت دارد قدس شبیه روی یک کافه کوچک داخل سبک پاریس. دم است که همیشه شلوغ، به خصوص در تابستان درون بخش ایوان محصور است. در تو DIVINO سکبا بطری های مختلف می تزئین شده است. شاق اما زیبا! همچنین یک انتخاب غنی از عصاره گوجه فرنگی، پنیر قدس انواع تنقلات با قیمت مفت وجود دارد.
نشانی: Tamanyan خ. 1/2، ایروان
تلفن: +374 60 740404
ساعات کار: 11: 00-24: 00
واحد پول ارمنستان
جمهوری صهبا ایروان

جمهوری سلاف ایروانThe جمهوری باده است بالا معنای واقعی کلمه از اعتنا عبادت شراب. این آداب شناسی خاص وجود و غیر را دوباره یافتن و گم کردن شراب، نوشیدن نبیذ و پرستش مسکر را رونق آسایش داده است. امید اندوه این اداره است "نوشیدن باده و ناهار آشامیدن - زندگی قاطر و خرم" جمهوری مسکر به طور سالم بسامان میزبان شعایر تست شراب، سمینارها تو شراب های یکسان و اندر تاریخ عرق گیری ارمنی در ویژه تعلق است. شایان ذکر است که قیمت نچ بسیار گران خیس از داخل دیگر از wineries: این لایحه بالا طور متوسط درون 5000 عنفوان می شود - 10 000 AMD. لیک این سرویس، منو صفا فضای کاپیتان به قبیل کامل توجیه هزینه بالا!

+ نوشته شده توسط Amlakia در جمعه، ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۰ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha