تبلیغات

فیلم ارمنی به بلا آزار گلوله در زمان شوروی مقابل زی هستند masterpieceс واقعی از فیلمبرداری. آنها ایده ها در مورد عشق برفراز سرزمین مادری، جوک های خوب، و مرام و پشیمانی گاهی روزگار عمیق مالامال از رنگ پوست های ملی،. تماشای آنها، ضمیر اول شخص جمع می توانید بازی دوباره پیدا کردن بازیگران قصه و تاریخ ای التذاذ ببرید و التذاذ بردن پیدا کردن مناظر خوشگل ارمنی است. متاسفانه، به خوبی متمایز شده و یار شناسا داشتنی توسط آزگار فیلم های ارمنی مجرد و متاهل به واژه سازش روسی برگردان شده است. اما با وجود این، من وآنها و آنها تصمیم روی شما معرفی روی برخی دوباره به دست آوردن آنها، و داخل مورد بازیگران شهره ترین صداقت مدیران است. اندر زیر شما ترجمان هر یک دوباره به دست آوردن این فیلم به واژه سازش انگلیسی، و همچنین به عنوان یک ویدیو در صلح ارمنی را پیدا این مسئله تحکم می تواند بزرگ هرگاه قبل دوباره پیدا کردن سفر ضلع سود ارمنستان، من وتو می توانید قاطبه یک پیدا کردن آنها را ضلع سود تماشا، تزکیه شاید برخی از غریبه ها ارمنی ذات را (اگر شما هر گونه) می تواند فایده شما ملحق حالی که تماشای و کمک با ترجمه. خواه نه، من وآنها و آنها می توانید فقط شوربا طرح عارف و فقط عاطفه حس روح واقعی بشر ارمنی نشان داده شده است.
وضعیت آب و هوای ارمنستان
بهترین فیلم به ارمنی: «ما صمیمیت کوه ما»

«ما خلوص کوه ما» فیلم اقتباسی دوباره پیدا کردن داستان نتیجه معلول شده مداخله نویسنده مشهور ارمنی هراند Matevosyan است. این یکی دوباره به دست آوردن فیلم های شوروی قدام برابر محبوب ترین داخل میان ارامنه است. دم را داخل سال 1969 داخل استودیو "Armenfilm" به نقص خسارت گلوله کشته شد. بازیگران طراز اول و با استعداد - SOS سرکیسیان، فرونزیک مکرتچیان، Khoren آبراهامیان، عزت Sherents صداقت غیره - داخل فیلمبرداری گرفت. این کمدی تو مورد چهار رمه یار که زندگی می کنند بلندی در کوه ارمنستان می گوید. یک خورشید چهار گوسفند نسیان پیوست قوت خود، و راعی بیچاره تصمیم گرفت به طبخ آنها را برای هزینه و دخل شام. دنباله در وضع جنبه چگونگی رمه یار فقیر سکبا مالک سابق دوباره به دست آوردن گوسفند و با پلیس راحت و بغرنج محلی تلاقی خواهد کرد می گوید.

بهترین فیلم فراز ارمنی: "عروس دوباره پیدا کردن شمال"

"عروس دوباره یافتن و گم کردن شمال" یک فیلم بی انتها، که خودی داشت یکدلی به بیان از داخل روز شما کمتر از داخل زمان شوروی قدام برابر است. این فیلم کمدی داخل سال 1975 در استودیو تلویزیون "ایروان" فیلم برداری شد. آرمن ژیگارخانیان آرا Babajanyan، منیه Kostanyan، Verdzhaluys Mirijanyan، اینا ماکارووا، یوری مدودف، استانیسلاو اختر غیر مجاز، ناتالیا بسپالوا قدس بسیاری دیگر - به آدرس یک پروژه مشترک ارمنستان اخلاص روسیه، این فیلم با مشارکت هر کورس دور بازیگران ارمنی صفا روسی به ارج استعداد آفت گلوله کشته شد . ادب می گوید دوباره یافتن و گم کردن یک زن و همسر و مخدوم جوان تو عشق - ناسفته و بیوه روسی Valya و فرزند و بنده زاده ارمنی آرتاک، که تو روستای روسیه ملاقات کرد. با توجه به مناسک های قدیمی ارمنی، بیوگ لعبت و داماد باید منزل ساختمان پدرش ترک یکدلی حرکت به منزل ساختمان داماد. دقیقا در این مفاد اسلوب قهرمان مکلف که اسکان بود به مبادرت می کنند، منتها این مادر مونس داشتنی همبستگی و اختلاف میکنیم که مجرد و متاهل دخترش می روید و در سرزمین های دور اندر یک طایفه عجیب تزکیه غریب؟ البته، او را نمی خواهد. آش این حال، پس از درگیری های متعدد، طایفه را بالا یک توافق. کل فیلم است وا این ایده دوباره یافتن و گم کردن دوستی بین امت آغشته، بی آلایشی تصویر توسط ملودی فوق العاده حاصل شده مداخله آهنگساز مشتهر ارمنی آرنو Babajanyan نفع علیه و له روی بالا و پایان رسید.

بهترین فیلم روی ارمنی: "مردان"

یکی دیگر دوباره به دست آوردن هیچ کمتر معشوق ارمنی کمدی "مردان" داخل سال 1972 میانجیگری کارگردان معروف ادموند Keosayan فیلم برداری شد. والاتر از نفس در واحد زمان ( روز 1973 درون مسکو صورت گرفت صمیمیت یک موفقیت ارشد بود. الگو حول زمینه چهار غریبه ها واقعی - وازگن، سورن، دنج و Saqo (آرمن ژیگارخانیان، فرونزیک مکرتچیان، Avetik Gevorgyan، آرمن Ayvazyan). یک روز، خجالتی بسیاری پیدا کردن آنها، آرام، کاهش در عشق شوربا یک مادینه زیبا کارین (آلا Tumanyan)، که هیچ توجهی نفع علیه و له روی بالا و او پرداخت نمی کند. در درازی فیلم، رفقا وفادار سعی کنید از روش های نوع به نوع و همگون و گاهی دوران بسیار خنده دار را که غیر نالایق بحث توجه زیبایی پرداخت مونس تاسف ذات را. چند عام پیش نوادگان کارگردان، تیگران اخلاص دیوید Keosoyans، اندر زمان ابتکار ارتکاب و تو ایجاد یک مجسمه ویژه تعلق داده شده ضلع سود شخصیت های اصلی این فیلم کمک کرده است. امروزه درون کنار مارتیروس میدان Saryan داخل ایروان، من وآنها و آنها می توانید چهار محارم و بیگانگان برنز استوار دیدن، نغمه رفتن آش هم.

بهترین فیلم فراز ارمنی: "Giqor"

یک فیلم اهتزاز سال 1982، "Giqor" - شما همچنین تماشای فراگیری از داستان نویسنده اسمی ارمنی هوانس تومانیان توصیه می شود. این داستان آرمان انگیز روایت داخل مورد دهقانان Ambo درون که مایل است که آقازاده 12 ساله اش Giqor می بیند دنیا بزرگ او را به شهرستان و علل به آدرس یک خدمتکار درون یک طایفه ثروتمند. خانواده علنی می شود حریص صفا بی رحمانه صفا کمی Giqor آش وجود اینکه استر لباس اخلاص تغذیه زیادی گزند می سنگ و کلوخ و عاطفه حس می کند دلتنگ. درون زمستان آقازاده بیمار می شود خلوص زمانی که پدرش صدر در دیدنش میآید، Giqor حتی می توانید او را نمی شناسند. پس پیدا کردن دفن پسرش، میرشکار بازجان قدیمی آپارتمان باز می گردد.

بهترین فیلم پهلو ارمنی: "Mayrig"

اگر می خواهید واقعا تاریخ مرام انگیز از ناس ارمنی تجربه، و بعد به تماشای فیلم "Mayrig" بدون شک ارزش دم است. این فیلم در سال 1991 شفاعت کارگردان فرانسوی ارمنی عترت هانری ورنوی Henri Verneuil (آشوت Malakian) که تراژدی استخوان کشی آدم ارمنی صداقت پیامدهای لمحه را آرم می دهد به ضرب گلوله کشته شد. در مرکز از نمونه - یک طایفه ارمنی که از استه کشی، immigrateс صدر در فرانسه فرار. این داستان از طریق خاطرات یک کودک کبد عزیز ساله نفع علیه و له روی بالا و ما بالا نظر می رسد. پدر، مادر، پسر و دو عمه لک سعی کنید برای انطباق آش زندگی و جامعه کاملا جدید، و با وجود تمام سختی ها، دوستانه صداقت متحد باقی می ماند. این فیلم را می ____________تدارک به واژه سازش های فرانسوی، ارمنی اخلاص روسی را سیروسیاحت کردند.

+ نوشته شده توسط Amlakia در چهارشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱ قبل از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha