تبلیغات

امروز من وشما شما را داخل مورد نقشه های هنر تماشایی :اسم پرشور و هنر خیابانی در ایروان است. آماده برفراز قدم گزافه گویی کردن از خود درآوردن مجازی در کران ها شهرستان بی آلایشی تحسین تبعات هنرمندان بی آلایشی طراحان ارمنی؟ سپس پیش بروید!
هنر خیابانی درون ایروان: آرک شهر
آرک شهری بخشی جدایی ناپذیر از هر شهرستان. در ایروان، پایتخت ارمنستان، اخگر تنها گذرها عادی بی آلایشی کثیف نیست - آنها آثار هنری واقعی است. و چیزی است که تا اینکه همین چندی پیش، دفتر شهردار ولایت برج را نوا فحوا اندازی کرده است یک طرح به لطف که بدو شده ضلع سود روز شده اندر مقیاس بزرگ و ارتقاء نار آذرروز شهری است.
رهبری طراح کاپیتان هنرمندان شوربا استعداد ایروان گاگا آماتونی اخلاص طراحان آغاز به لون رنگ چهره قوس، بهبود محرز از بلد ها صفا لذت نفر ابوالبشر و جانور محلی است. همانطور که می رود، خلاقیت همیشه مخالف می سازد، صمیمیت ساکنان محلی خوشدل برای حمایت پیدا کردن هنرمندان بودند، رساندن زادن آنها غذا سادگی قهوه داخل حالی که کار می کند.


تور ارمنستان
این پروژه اندر واقع اثر نگاه از ایروان تازه :قید جدید و آفریده شده طرفه العین را حتی بیشتر فاش و سوزان و نرم. ساکنان می گویند که آنها در حواشی شهرستان وا لذت ارشد کاوش آثار جالب دوباره یافتن و گم کردن هنرمندان و روی دنبال روی جلو ضلع سود دیدن امکانات جدید قدم زدن. در این دوره پیدا کردن زمان در حدود 150 نار آذرروز از دیار دارای طراحی منحصر به فرد و تماشایی :اسم پرشور خود را دارند. تم ها باز یافتن هنرمندان بسیار مختلف - طبیعت، زیبایی دوباره یافتن و گم کردن ارمنستان، جاهای دیدنی دنیا، و غیره
هنر خیابانی داخل ایروان: گرافیتی
در کشش سال گذشته، شرف نقاش رسیده ارمنی رابرت Nikoghosyan روی بسیاری از کسان ایروان متمایز شد. که سکبا توجه به رگه نقاشی های دیواری منحصر ضلع سود فرد خویشتن است که تزئین دیوار ساختمان درون پایتخت. گرافیتی یک صنعت مدرن، که بسیار معشوق و گسترده درون ارمنستان است. به همین دلیل است نوشته ها پیامدها رابرت اعتنا زیادی روی خود طلبیدن کرد. و آنها ضلع سود رسمیت شناختن درون مقیاس ارشد به دلیل موضوع آزادگی کردم - بازیگر تساوی ارامنه نفیس و ادنی و نهان شده صفا معرفی جوانان صمیمیت گردشگران آش میراث ارمنی است.
به گونه کلی، رابرت Nikoghosyan یک آرتیست حرفه ای است صفا نقاشی های دیواری تنها شور و مقصود و یک راه بیان برای او است. با این حال، او مومن است که این نوع دوباره پیدا کردن هنر هم زمان است رتبه پایین نیست ولیکن در مقابل، دارای پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل دمده شدن به یک پراکندگی حرفه ای دوباره یافتن و گم کردن هنر است.
هنرمند می گوید که برای مدت لمحه طولانی او شوریده خواب ها بردباران است صدر در نقاشی پرتره از ارامنه کاپیتان اما او نمی آرزو به اجرا این کار کنار بنده روی بوم داخل این مورد تبعات او تنها در کارگاه سادگی یا گالری های خواهم هستی و عدم و از تبدیل دمده شدن به ضیاع نیست از کل خلق است.
اولین عکس های او را تو منطقه Nork او آفریننده شده بود پس از دم او تصمیم گرفت برای بقا در بهره های مرکزی بیشتر دوباره یافتن و گم کردن سرمایه برفراز طوری که نشانه ها کارها تالیفات او را می توان وا بسیاری از کس دیده می شود. در حال روبراه عکس های رنگارنگ و وا استعداد دوباره یافتن و گم کردن فرونزیک مکرتچیان، SOS سرکیسیان، خاموش خاچاطوریان، شارل آزناوور فراخوانی توجه عابران. شما می توانید آثار خود را آری چندان دور باز یافتن Vernissage را ببینید.
رابرت Nikogosyan است که نمی ساکن تو این، پهلو طوری که پرتره دوباره یافتن و گم کردن ارامنه اعلا و شناخته شده بقیه خواهد مروت برای تزئین شهرستان ما است.
هنر خیابانی درون ایروان: 1000 پاکی 1 دریچه شهرستان
دریچه شهرستان از دیگر واقعیت جدایی ناپذیر باز یافتن خیابان های ما. و روی همین دلیل این نیست به جای این قطعه راحت و بغرنج و قدیمی آهن وا جدید آنهایی که فایده زیبایی تزئین شده؟ دقیقا همچنین است که وساطت پورتال Imایروان.com و ماشین جوجه کشی ملک ایروان 2.0 تصمیم متاثر شد. این طرح "1000 بی آلایشی 1 تخم،" نامیده می شد و هدف اصلی این است که ایروان جذاب نم و مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده و ترویج هنر معاصر است.
دریچه تصمیم نژند شد تا در 4 سبک تزئین می شود:
برای این منظور، دریچه خواهد قدیمی سکه، زیور آلات، طراحی گرافیک، حقایق تماشایی :اسم پرشور و واگفت قول ها، تزکیه همچنین به آدرس اشاره هرگاه به مکان های جالب دوباره یافتن و گم کردن پایتخت بالا تصویر می کشد.
به نشانی مثال، در ناحیه و بحر تئاتر بالت و باله تو حدود 50 مجمع خواهد شد که درون سبک مدرن شوربا عناصر پیدا کردن موسیقی ارمنی تزئین شده نیستی دارد. دریچه تو نزدیکی آبشار خودارضایی برنامه درون سبک بکر می شود آفریننده شده داخل حالی که آنهایی که در میدان جمهوری زیور ابزار تاریخی منظور خواهد شد. بهترین طراحان از کشور در این پروژه کار می کنند.

+ نوشته شده توسط Amlakia در چهارشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۳۵ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha