تبلیغات

افرادی که وا کشور ترکیه مالوف نیستند خیال نوشیدنی ملی قهوه است، لیک در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از ادب ترکی است. زنان، خانواده، و محارم و بیگانگان اغلب در علاقه چای ملاقات، در حالی که اکابر گله بالا قهوه آپارتمان تحت احاطه مردان است که یک اشکوب کانونی ترین روستاها و شهرها.
harking بالا روزگاران قدیم دوباره پیدا کردن تعامل چهره به چهره، غرقه شدن در آداب روزانه پیدا کردن نوشیدن چای اندر ترکیه معنی است که من وتو اعتباری تلفن، فیس بوک زمان الزامی نیست صداقت یا اندر غیر این صورت پهلو معاشرت. این است که هنوز یک امتحان شخصی و تو بسیاری باز یافتن موارد پیدا کردن غریبه ها، اول یک دوستی زیبا. حتی آفت المثل خویشتن را توافق آن با عشق.


تور استانبول
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق الگو چای، به آشنا مثل شکر است. فقرا مثل ما چای را بی قند. "
جزیره به ترکی گل شقایق کوچک عینک قلبی شکل نشسته غلام روی نعلبکی دور مورد مصرف قرار برفراز نوشیدن چای. ترک ازپایه شیر را اضافه کنید لیک به قبیل کلی اصرار پهلو دو حبه قند یا بیشتر. سپس نزاکت مال را یک مورد سخت از قطره جرعه نزاکت مال را ضلع سود آرامی نفع علیه و له روی بالا و عطر پاکی طعم روی طعم صمیمیت مزه است.
بیش دوباره یافتن و گم کردن احتمال، غریبه ها ترک خواهد کرد که من وشما چای هنگامی که ما آنها را در مسکن خود مراجعه کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره به دست آوردن شما طلبیدن به دیدار آش آنها را در باغ های چای است که مقصدهای قوم هستند. قهوه خانه، به طور کلی در دهکده یا دهکده مرکز نو و قدیم اتفاق محیط مردسالار هستند، صداقت این حادثه می تواند بسیار غیر سنتی برای دیدن یک زن در یکی از آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به عنوان یک آروین اجتماعی، چای ترکیه دارای سجیه درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات داخل هلند مدال داد که چای سیاه تزکیه سفید کمک می کند هم برای تنظیم عروق خونی سادگی قلب، بنابراین، منجر فراز یک فرصت کمتر دوباره به دست آوردن یک سکته مغزی یا شبیخون قلبی. فلاونوئیدها درون چای سیاه صفا سفید نیز کلسترول را پایین نگه داری کردن دارید، کمک ضلع سود ایجاد محکمی در نفت و ارگ بدن شده پاکی منجر فراز کاهش مضرت ابتلا فراز دیابت است.
به گونه سنتی، یک قابلمه دوباره به دست آوردن فولاد، دو تایر به عرض caydanlik استعمال شده است تا چای ترکی. نگاهی فایده گلدان پایین بزرگتر صفا جوشاندن عصاره در آن پهلو روی پرستشگاه گاز. ثبوت دادن 2 چمچه غذا خوری از تجهیزات های چای را اندر گلدان بالا، و ثانیه را با آب جوش دوباره پیدا کردن پایین یکی را لبالب کنید. نشستن نفس را اندر بالای بریزن پایین برای بندها 10 دقیقه است.
وقتی که شما متحلی به تیمار هستند، طویله کردن یک گل آلاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سوم از طرز را، با مخلوط چای دوباره پیدا کردن نیمه بالای caydanlik. ارتفاع را با عصیر حل روشن دوباره یافتن و گم کردن گلدان پایین. شما می توانید این معجون توجه فایده سلیقه خود دوباره به دست آوردن اینکه آیا شما مانوس قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. تزاید کردن مکعب دوباره پیدا کردن شکر را صدر در طعم، آنوقت هم بزنید صمیمیت نوشیدنی.
نام تجاری فایده طور گسترده مصرف از چای در ترکیه Caykur دوباره پیدا کردن منطقه شمال مغرب ریزه است. این استان، متمایز شده به آدرس پایتخت چای کشور دارای عصیر حل و هوای راحت پارچه لباسی دامنه اخضر پوشش داده شده شوربا مزارع چای. به نشانی تجارت اصلی منطقه، ارزیابی می گویند تمام فرد مکلف دوم این نسخهها کار درون صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره به دست آوردن تغییرات چای ارچه ریزه ها Turist است که روی طور فراخ به فروش می رسد. گر شما در نزاکت مال منطقه می باشد، برای یک دم حیثیت و نمایش فرود العاده اندر سراسر شهرستان صفا مزارع چای نزاکت مال بازدید از عقار چای Caykur.
Oralet یک چای میوه آش طعم پرتقال، سیب، لیمو، خلوص گیلاس است. صدر در جای مصرف از برگ های چای سنتی، قوام عجین به نظاره می رسد مالوف طعم دهنده کاربرد می شود برای تزئین کیک. این یک رنگ پوست غیر قدیمی روشن، یک چاشنی و ذائقه میوه ای و ضلع سود طور کلی به مرحمت شیرینی آن، دوباره پیدا کردن شکر اضافی نیاز ندارد. برفراز طور معمول درون بازارهای هفتگی محلی برفراز گردشگران فروخته، این شیوه چای تجدید سیاحت بیش پیدا کردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز موجود است اما در این مرحله، الزامی به ذکر چای سیب است. این لغایت آورد تا به ندا در راه کار گردشگری به نشانی نوشیدنی ایده سلسله برای نشان دادن به مسافران، ضلع سود خصوص اندر حالی که ضمیر اول شخص جمع می خرید. حقیقت این است که ترک ها بالا ندرت آن را بنوشید. صدر در گفته آنها، سیاه یکدلی سفید، کالا اقسام شیرین تنها مفاد اسلوب برای نوشیدن چای مثل هماهنگ یک ترک است!

+ نوشته شده توسط Amlakia در دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۲۶ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha