تبلیغات

شهر کنونی “آرماویر ارمنستان” داخل سال ۱۹۳۱ کشف گردید و ارزش پایتخت قبلی ارمنستان را دارد. این آبادی در ۴۶ کیلومتری جبلت غربی ایروان واقع شده است. جمعیت عمارت آرماویر تقریب ۲۸۰۰۰ نفر می باشد. طراحی و پیدایش اولیه عمران ده توسط “الکساندر تامانیان” جلد غشا چهره گرفت. این عمارت در استان آرماویر ثبوت گرفته است. دوباره پیدا کردن ایروان تقریبا ۴۰ دقیقه کشش می کشد تا پهلو این دهکده برسید. باید قول که استان آرماویر و روستا آن، یکی دوباره به دست آوردن بهترین تزکیه زیبا ترین روستا های ارمنستان به شمار می روند. بازدید پیدا کردن این دهات می تواند بسیار جالب، دیدنی و حافظه انگیز برای مسافران تور ارمنستان باشد. دیده انداز هایی که در سرانجام و اینک موجب ثانیه همه زیبایی تعبیر ناپذیر می شوند، کوه آرارات خلوص کوه آراگات می باشند.
حیثیت قدیمی اخلاص اصلی این عمارت در و نو “سرداراپات” داخل زمان جماهیر شوروی، شرف داشت. آنک نام نفس به “هوکتمبریان” تغییر یافت و حتا سالهای طولانی، این آبادی را به شرف هوکتمبریان می شناختند.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
ار از هوای مشتعل فراری هستید، بنابراین تابستان، برای بازدید از آن زمان مناسب نخواهد حیات زیرا تابستان، آن هنگام بسیار گرمسیری می شود. این ولایت دارای زمستان های سردیست بنابراین پیشنهاد می کنیم برای شکست از گرما، تو این خلع به این آبادانی بیایید.


طبق سخن تاریخ نویسان، واحه آرماویر توسط آقازاده بزرگ پاتریاک آفریده شد. نفع علیه و له روی بالا و همین دلیل این دهکده هنوز به نام ارامایان نیز نامیده می شود زیرا یک مسکن در بالای کومه برای ارامایان مصنوع و آفریدگار شد. آن هنگام این عمران ده ارامایس به معنی افراخته نامگذاری شد و آنک آرماویر آبرو این روستا زیبا شد که ضلع سود معنی منزل ساختمان بلندی که داخل آرامایس استقرار دارد می باشد.
تو دوره اورارتو، اهمیت این عمارت آنقدر زیاد شد که که وا وان، دهکده تحت حکم روایی حکومت دامنه اورارتو بود، انتظار می کرد. این روستا تا هزاره ۴ قبل باز یافتن میلاد مسیح وجود داشت ولیک در زیر دامن سینه کش شمول حکومت باقراتونی برفراز ویرانی رسید. پس ازآن این عمارت در ثانیه حکومت مغول، ضلع سود ویرانی کامل رسید. تو جای پایتخت نفس زمان، اکنون معیار زیادی دهکده قرار دارد اما ارغنون های دهکده ها هنوز در پس ازآن قرار دارد صفا چیزی مگر ویرانه ای از متعلق باقی نمانده است. اما مردم و مسافران تور ارمنستان بسیار از حین بازدید می کنند.


باید بیان که این شهر، پیشنهاد چندانی برای ارایه ندارد. بی زن چیز هایی که می تواند بازدید کنندگان را به آن زمان جذب کند، تاریخ، نشانه ها کارها تالیفات باستانی و آگاهی انداز زیبایش است. این عمارت در نزدیکی برخی باز یافتن مکان های زیبا بی آلایشی چشمگیر مصنوع و آفریدگار شده است و به همین دلیل همیشه اندر مرکز توجه استواری دارد.
برخی دوباره یافتن و گم کردن مکان خیر عبارتند از: سرداراپات و پاچپله سرداراپات، قبرستان سرداراپات، که تو ۱۹۶۸ فایده وجود آمده خلوص در آشوب سرداراپات که ارمنستان در آشوب میان ترکیه اخلاص این کشور پیروز شد.
گر علاقهمند پهلو تاریخچه ارمنستان هستید، حتما این پاخیره زن را دوباره به دست آوردن نزدیک گل گشت کنید.
موزه سرداراپات نیز شبیه قلعه آفریده شده است خلوص دو سقف دارد. فاصله عمران ده آرماویر صمیمیت این کفش حدودا ۱۰ کیلومتر می باشد.
کلیسای “اچمیادزین” نیز یکی دوباره پیدا کردن زیبا ترین کلیسا ها قدس مهمترین معبد هایی است که بشر جهان قدس ارمنستان در متعلق عبادت می کنند و بها بازدید دارد.

+ نوشته شده توسط Amlakia در دوشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha