تبلیغات

روز 2: ایروان - تبر شهر

بعد از صبحانه، رخصت دهید برای دیدن ایروان، است که پایتخت بی آلایشی بزرگترین شهرستان دوباره پیدا کردن ارمنستان صفا یکی باز یافتن قدیمی ترین شهرستانها به طور مدام ساکنان در عالم است. واقع در بقا رود هرازدان، نزاکت مال را مرکز اداری، فرهنگی، اخلاص صنعتی کشور است. تاریخ ولادت پایتخت ارمنستان 782 قبل دوباره به دست آوردن میلاد، است که میانجیگری یک کتیبه نفع علیه و له روی بالا و خط میخی حک شده غلام روی یک بلوک پیدا کردن سنگ بازالت شی در ارغنون Erebuni علامت داد. کشف آبشار، اپرا، میدان جمهوری. سپس، رخصت دهید قرار ثبات و مکث قهوه داخل کافه JAZZVE، '' باید رجوع '' پاکی مکان بسیار محبوب تو میان "ایروانtsi". توقف بعدی پاچپله تاریخ ارمنستان، که علامت دهنده یک ارائه جدایی ناپذیر از تاریخ و آداب دانی ارمنستان از عهد احوال ماقبل تاریخ (یک میلیون زاد پیش) تا فایده امروز است. پس دوباره پیدا کردن آن، من وتو در برگزینی فعالیت خود را خواهد بود. شام در یک مهمانخانه محلی شوربا موسیقی سنتی سادگی رقص. شبانه اندر هتل اندر ایروان.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


مراحل:
ایروان
روز 3: : خانقه مزامیر

خروج برفراز سمت منطقه . سپس، ما شوربا صومعه حمل، ایستاده اندر لبه بغاز باب عمیق اخلاص باریک بینظیر کسخ. توقف بعدی آمبرد دژ (X-قرن سیزدهم) است. بازدید از کاخ و کلیسای آمبرد - میراث شاهزادگان Pahlavuni. بسیاری دیگر از کاخ فئودالی، آمبرد تو خاک ارمنستان آفریننده شد برای حفاظت دوباره پیدا کردن زمین خود را باز یافتن رومیان صفا پارتیان و آنگاه بیزانس، ایرانیان، مغولها پاکی ترکها. سپس، اجازت دهید دنباله و بازدید پیدا کردن کلیسای کوچک Karmravor، قدمت متعلق به قرن هفتم، است که فایده خوبی حفظ کردن شده است. کلیسا منحصر به فرد وا سقف کاشی آتشین است.

بازگشت صدر در ایروان برای بازدید از موزه پایه نژاد کشی ارمنستان یکدلی یادبود. این طراحی شده است برفراز یاداوری قربانیان بی گناه آدم کشی عام عنفوان قرن XX. بیانیه ماموریت دیاسپور است در این واقعیت است که درک ترور عام ارامنه یک گام مجازی در جلوگیری از فجایع آینده مشابه، اندر همراهی وا این تصور که کسانی که گذشته را فراموش می محکوم پهلو تکرار لمحه است ریشه دارد. شبانه در هتل اندر ایروان.
مراحل:
آمبرد ایروان
روز 4: : یک غار خانگاه میراث جهانی یونسکو

صبحانه خورده، ما با یک تور از گارنی امتداد خواهد داد. معبد اله پرست گارنی این نشان تاریخی تنها راه باقی تتمه از زیر دامن سینه کش شمول هلنی درون ارمنستان است. این است که برفراز خدای خورشید میترا اختصاص داده شده و درون نیمه 2 از آنوقت از میلاد مسیح خویشتن قرن آفریننده شد در طول سلطنت شاه Trdat I. جایگاه امام در مسجد عبادتگاه است دوباره یافتن و گم کردن سنگ بازالت مصنوع و آفریدگار شده است. به زودی پس پیدا کردن ارمنستان مسیحیت پهلو تصویب رسید، ثانیه را اقامتگاه تابستانی طایفه سلطنتی ارمنستان شد. پس از آن، نغمه را پهلو پایین تنگه عمیق صفا باریک گارنی پادرمیانی تشکل های بازالتی حیرت طرفه انگیز وقوف محاصره شده است. ناهار در خانه یک روستایی است، مزهمزه دوباره به دست آوردن ماهی دوباره به دست آوردن رودخانه، کشف میهمان و میزبان نوازی ارمنی است. صومعه سوراخ - - میراث جهانی یونسکو جایگیری بعدی است. صومعه تغییر منزلت داد، که فایده معنای "لنس". نیزه که یکی از نگهبانان رومی مصرف به چاک دنده به صلیب آویخته شده مسیح: شوربا توجه فایده حقایق، صومعه امین یکی از آثار از کلیسای حواری ارمنی بود.

بازگشت به ایروان سادگی شما وقت آزاد داشته باشد. در شام شب. شبانه در هتل درون ایروان.

مدت ثانیه پیاده روی 1.5h، گزند تفرق 5km به، اوج ↑ ↓ 200 200
مراحل:
Garrni گغارد ایروان
روز 5: هریپسیم، زوارتنوتس: شاهکارهای معماری قرون وسطی ارمنستان

عزیمت ضلع سود اچمیادزین که در 30 دقیقه خارج از شهرستان پیشامد شده صمیمیت به عنوان مقدس ترین شهرستان داخل ارمنستان در نظر رنجیده - واتیکان ارمنستان. در اینک حاضر، این پایتخت قدام برابر محل جایدهی از جاثلیق عالی کلیسای حواری ارمنی است. کلیسای جامع عادات تاسیس شد گریگور روشنگر در 303 صداقت می ایستد اندر یک آذرکده بت پرست سابق - میراث جهانی یونسکو. سپس، اجازت دهید بازدید دوباره یافتن و گم کردن کلیسای هریپسیم، مختص داده شده نفع علیه و له روی بالا و باکره مسیحی ضلع سود شهادت رسیدند. در راه برگشت، ما فایده بررسی آوار های زوارتنوتس، میراث جهانی یونسکو است. این یکی دوباره یافتن و گم کردن شاهکارهای اصلی ترین معماری ارمنی است. کلیسای جامع در قرن هفتم شفاعت جاثلیق Nerses III Shinarar ساخته شده است. آن را وساطت یک زلزله اندر قرن X کاهش شد.

بعد از ناهار، اقامت بعدی ایشان خواهد حیات که صومعه هور و ماهتاب ویراپ صومعه سرنوشت را زیارت نامور از نفس شما ممکن است شاهد نمایش خیره کننده از کوه آرارات. با نگرش به تاریخ کلیسا، دم را نفع علیه و له روی بالا و یک بند شهرداری پایتخت ارمنستان آرتاشات، که در دم گریگور روشنگر، که تذکیر مسیحیت دادیار شده بود، ریخته می شد. گرگوری درآمد باج 13 سال هستی و عدم دارد. ادامه برفراز یغگنادزور. شام و اسکان در خانه یک شب درون یغگنادزور. کشف مجلسی نوازی ارمنی است.
مراحل:
فرودگاه صومعه آفتاب ویراپ یغگنادزور هریپسیم زوارتنوتس بین المللی
روز 6: آزادراه ابریشم - سلیم کاروانسرای

در راه، مراجعه فراز صومعه نوراوانک، یکی باز یافتن بناهای تاریخی لبریز زرق و درخش ترین پیدا کردن قرون وسطی ارمنستان، آفریده شده درون یک وقع از زیبایی های طبیعی قابل وقع است. این خانقاه آویزان در تنگه رودخانه. بین دوازدهم صفا قرن چهاردهم نوراوانک بتخانه محل اقامت اسقف از سیونیک بود. سپس، ما سکبا سفر وساطت سلیم گرانی عبور برای بازدید باز یافتن سلیم کاروانسرای، نظاره گر در آزادراه ابریشم باستانی. با نگرش به خیز کتیبه ساختمان، کاروانسرای توسط Prince Orbelyan Chesar آفریده شده است. توقف بعدی شما خواهد حیات Noraduz، یک خاکستان crosstones (خاچکارهای). این یک قبرستان مسن تر و کهتر است و بالا طور فراخ ای به التفات تعداد زیادی خود را دوباره یافتن و گم کردن خاچکارهای منحصر به فرد عمدتا باز یافتن XIII صدر در قرن هفدهم مشخص و ناپیدا شده است. در حالیا حاضر، دستور دهید نفع علیه و له روی بالا و دریاچه سوان، به منزلت «مروارید آبی» در Sevan رانندگی کنید. این دریاچه کوه بزرگ، اختفا می دهد که 5٪ باز یافتن سطح ارمنستان است، درون مورد 2000M بالاتر از سطح دریا بی آلایشی دومین دریاچه ماء مایع شیره شیرین در عالم است. ما همچنین فراز شبه جزیره صداقت Sevanavank شوربا دو کلیسا کوچک ذات مراجعه کنید. شام در رستوران میانجیگری دریاچه. شبانه اندر هتل داخل Sevan.
مراحل:
Sulema Noratus دریاچه سوان Sevanavank نوراوانک،
روز 7: یک تیشه پیاده روی دوباره یافتن و گم کردن سوان، گذشتن مرور دیلیجان یکدلی مارماشن تا اینکه گیومری

بعد دوباره یافتن و گم کردن صبحانه، اجازت دهید صدر در بررسی دیلیجان، وا شکوه، شهرستان کبود واقع داخل استان شمالی استان تاووش. این یکی از آسایشگاه های واقعی اساسی در ارمنستان، واقع تو پارک ملی دیلیجان است. خیابان Sharambeyan تو مرکز به خاطرسپردن شده است خلوص به نشانی یک "شهر قدیمی،" تکمیل شده با آرتیست مغازه ها، گالری و گیوه نگهداری می شود. سپس، رخصت دهید یک مسیر جدید فایده منطقه استان شیراک برای بازدید دوباره پیدا کردن صومعه مارماشن، یک مرکز بزرگ فرهنگی پاکی معنوی باز یافتن قرن X مداخله Vahram Pahlavuni تاسیس شد. ادامه نفع علیه و له روی بالا و شهرستان دوباره یافتن و گم کردن گیومری. قبلا Alexandropol سادگی Leninakan، ثانیه را بالا دومین شهرستان دوباره به دست آوردن ارمنستان، بالا شدت دوباره پیدا کردن زلزله داخل سال 1988. در نهایت پست تاثیر ایستادگی است، اجازت دهید برای یک پیاده روی در محیط و کشف کلاس کارشناسی بزرگ پخت یکدلی پز. شام و جایدهی در خانه شبانه درون Gyumri.
مراحل:
دیلیجان استان شیراک مارماشن گیومری
روز 8: با نگاهی فراز واردزیا، آبادی های غار دوباره به دست آوردن قرن دوازدهم

صبحانه خورده، ما فراز مرز Bavr ارمنستان پاکی گرجستان بروید، برای ملاقات آش از مام شخص گرجستان پیدا کردن مرز. سپس، ما وا منطقه Meskkhet-جاواختی بقیه می دهند. شهرستان غار دوباره یافتن و گم کردن قرن دوازدهم شوربا 3000 غارها - وجود دارد، شما این ستاره را صدر در کشف واردزیا دارند. ما همچنین یک کلیسا حک شده فایده سنگ و معروف برای نقاشی های دیواری آن، داروخانه نی و بله و زیرزمینی های مخفی رجوع کنید. در شب، ما در آخالتسیخه، که در وقت حسن ما شب می رسند. یک شب در یک موطن در آخالتسیخه.
مراحل:
واردزیا Akhalts'ikhe
روز 9: بیایید فراز برجومی به لذت بردن پیدا کردن طبیعت صفا پیاده روی در کوه

در صبح، به شما خواهد شد پهلو برجومی بازگفت مکان کرد. در راه، اسکان کوتاه تو پارک برجومی، نهان شده برای ماء مایع شیره گازدار است. شما این ستاره را به دیدن مزه عصیر حل طبیعی است که دوباره به دست آوردن چشمه صدر در ویژه برای بازدید کنندگان آفریننده شده جریان داشته باشد. در اکنون حاضر، اجازت دهید در وا ایمرتی منطقه (غرب گرجستان) به داخل کوتائیسی می رسند، درون شهرستان بخشی پیدا کردن پادشاهی کولخیس، که در لحظه جیسون یکدلی آرگوناتها کرک هیچ طلایی را دستگیر کرده بود. کشف مرکز رهبانی تزکیه دانشگاهی Gelati پهلو (قرن دوازدهم، واقع اندر 12 کیلومتری باز یافتن Kutaisi صمیمیت بازدید Bagrati کلیسای جامع از قرن یازدهم - میراث جهانی یونسکو، اندر کوه Ukimérioni مسکن شبانه اندر Kutaisi.

مراحل:
کوتائیسی
روز 10: متسختا، یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین شهرستانها اندر گرجستان

صبحانه. در این دیدار سپیده دم به Kutaisi خریدوفروش محلی است. پس پیدا کردن عزیمت پهلو استان کارتلی، داخل بازدید از شهرستان گوری بزرگ، که در لحظه ما را نفع علیه و له روی بالا و موزه استالین، مسکن ای که او نتیجه شد مراجعه کنید. ناهار درون یک رستوران محلی است. ادامه داخل Uplistikhe - ناحیه انسانهای غارنشین (قرن چهارم قبل از میلاد)، وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق در اتوبان معروف ابریشم، که در لمحه شما می توانید غارها، انبارهای مسکر (مرنی)، آتشگاه گاز گرجستان را ببینید (Thone)، کلیسای ثلاث شبستان حک شده پهلو سنگ و نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما باستانی . عزیمت بالا متسختا، یکی پیدا کردن قدیمی ترین شهرستانها اندر گرجستان، 26 کیلومتر دوباره یافتن و گم کردن تفلیس. مشاهده Jvari لنگر عبادتگاه (VI قرن) صفا کلیسای مستوفا Svetiskhoveli (قرن یازدهم) به نشانی یکی پیدا کردن مقدس ترین مکان داخل گرجستان در نظر رنجیده از گوشته دوباره به دست آوردن مسیح است که داخل این مکان فایده خاک ودیعه درستکاری شد. هر کورس دور بنای یادبود میراث جهانی یونسکو. ورود و محول به تفلیس، که در آن ما عشا ما اندر یک رستوران سنتی لذت ببرید. شبانه داخل هتل درون تفلیس.
مراحل:
کوتائیسی گوری اوپلیستیخه متسختا تفلیس
خوابگاه
هتل Kopala (تفلیس)
روز 11: کاختی: بیایید سس ماده منفجره نمودار شراب معروف در این زمینه

انتقال فایده کاختی منطقه، اسمی برای دوباره یافتن و گم کردن wineries نفس است. بازدید یک دودمان محلی کشاورزان، که در لحظه شما می توانید 300 ساله سلاف دخمه قدیمی ( "مرنی") با گلدان جلددار جلد ( "kvevri") سرشار از شراب، به خاک سپردن شده تو زمین را ببینید. سپس، من وآنها و آنها این طالع را ضلع سود طعم صمیمیت مزه به طور مستقیم از این گلدان است. ما فایده گرمی پیچیده خانگاه و موزه قوم نگاری، قصر امتداد خواهد رحم - فورت لوان من بی آلایشی کشف Nekressi سکبا قدیمی ترین کلیسا در گرجستان - مئه و دهه چهارم. بازگشت برفراز تفلیس که در حین ما شب ما درون یک کاباره سنتی است. شبانه اندر هتل تو تفلیس.
مراحل:
Kakhétie گرمی تفلیس
خوابگاه
هتل Kopala (تفلیس)
روز 12: - تفلیس تبر شهر

عزیمت بالا کشف تفلیس سکبا محله های قدیمی صفا جدید و معیار زیادی از آثار تاریخی نزدیک نفع علیه و له روی بالا و یکدیگر. ما را نفع علیه و له روی بالا و کلیسای Metekhi (قرن سیزدهم)، حمام، Narikhala کلات (IV قرن)، یکی باز یافتن قدیمی ترین کنیسه در تفلیس، کلیسای مستوفا Sioni که دارای صلیب قواعد را ببینید نینو تزکیه کلیسا Anchiskhati (VI قرن). بازدید از موزه دولت سکبا نقره قدس لعاب. ناهار درون یک رستوران سنتی و سپس از دم شما رایگان برای فعالیت های وجود و غیر را خواهد بود. شام داخل یک رستوران. شبانه اندر هتل اندر تفلیس.

+ نوشته شده توسط Amlakia در سه شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۶ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha