تبلیغات

سیسیان شهری است اندر استان سیونیک ارمنستان که با تور ارمنستان می توانید دوباره یافتن و گم کردن این شهر جذاب پاکی بسیار دیدنی بازدید کنید پاکی برای خود و همراهانتان خاطراتی فراز یاد ماندنی سادگی فراموش نشدنی مکتوب بزنید. داخل واقع این آبادی در کنار رود وروتان قرار گرفته است و فایده عبارتی درون ۶ کیلومتری شمال بزرگراه میان ایروان فایده مغری وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده‌ است. حتی این گونه تخمین منزجر اند که فاصله شهر مورد نظر باز یافتن ایروان ۲۱۷ کیلومتر می باشد و از کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


اقتصاد ارمنستان


تاریخچه عمارت به زندگی نامه زیر می شمیم :


بخشی پیدا کردن تاریخچه این آبادی دیدنی فایده موزه ای تاریخی بر می گردد که به اعتبار: موزه تاریخی سیسیان می آرزو بادا و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری الف دوم پیش دوباره پیدا کردن میلاد می باشد که از گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر درون شمال آن یافت شده است. در عقار این گیوه یک رشته گورسنگ صدر در شکل زیر گوسفند دیده می‌شود که بر روی آن‌ نه کتیبه‌ هایی به تعبیر فارسی دیده می‌ شود. پیش دوباره به دست آوردن رسیدن نفع علیه و له روی بالا و کلیسای شهر یکی دوباره پیدا کردن یادمان‌ های خلق شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای عز کشتگانی که درون جریان شوروی‌ سازی منطقه زنگزور اندر سال ۱۹۲۱ سکبا داشناک‌ خیر جنگیدند پاخیره زن شده است.


جاذبه‌های گردشگری که داخل این دهات زیبا می توان اشاره کرد فراز شرح زیر می بو :


به عنوان اولین وضعیت می توان به آبشار شاکی اشاره کرد، پس ازآن از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش پیدا کردن تاریخ) می باشند، ملالت چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک دوباره پیدا کردن گزینه های گردشگری این عمران ده هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده کاخ وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها همه و همه شوربا هم آلبوم ای دوباره پیدا کردن جاذبه های این عمارت را پدید آورده اند.

+ نوشته شده توسط Amlakia در پنجشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ قبل از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha