تبلیغات
رعایت اصول و قواعد سئو در کد نویسی وب سایتبرای آنکه وب سایت شما دروازه اندر موتورهای رسیدگی رتبه مناسبی داشته باشد می بایست شرعیات و مقررات طراحی و سئو را مدخل سرپوش پیاده سازی نزاکت مال رعایت شده باشد مدخل سرپوش زیر چند فطرت اولیه مهم را برای شما بیان می نمایم:کد نویسی HTML وب سایت می بایست بر پایه تگ DIV پیاده سازی شده باشد و از تگ TABLE برای صورت بندی بهره وری نگردد. تگ TABLE منحصراً بس می بایست برای داده های جدولی مورد کاربرد بهره جویی قرار بگیرد.آدرس دهی صفحات می بایست بهینه سازی شده برای موتورهای سوال (SEF) باشد. تو این نوع نشانی دهی برای هر رسد بندی یک فلدر سر پشه دره نظر ناراحت می شود و آوازه صفحات بر ماخذ عنوان صفحه دروازه اندر نظر گرفته می شود. به نشانی مثال برای آنکه نام وجه رویه شبیه به index.php?id=10 داشته باشیم از نام برگ page-title.html ضرر می نماییم. فایده ستانی و زیان از نام صفحه فارسی تاثیر بهتری درب ایندکس صفحات وب سایت سر پشه دره موتور سوال خواهد داشت.کد نویسی وب سایت می بایست میزان w3c باشد و دنبال از ختم و آغاز طراح وب سایت حتما وب سایت را می بایست دروازه اندر W3c Validator بررسی نموده و خطاهای سایت را بر طرف نمایید. داخل صورتی که خطاهای وب سایت ساماندهی ضمه گردد این وب سایت پیغام تبریکی را به شما نمایش می دهد. نکته: این وب سایت صفحات وب سایت را به فاعل جداگانه اعتبارسنجی می نمایید بنابراین کار تست می بایست بر روی تک تک صفحات وب سایت عاقبت گردد.در نظر دوست شدن و رمیدن عنوان برای صفحات وب سایت و سود از تگ های H1,H2,H3 و .. باب سایتدر کنار رعایت مبادی بنیادها و فروع اولیه و مقدماتی، مبادی بنیادها و فروع و موارد پیشرفته تری نابودی دارند دارند که رعایت آنها باب کد نویسی صفحات باعث بالا رفتن رنک وب سایت تو موتورهای سوال می گردد که دروازه اندر زیر علوم شرعی کلیات را برای شما بیان می نمایم:ایجاد تجویز موبایلی وب سایت تاثیر بسیار متبتی بر رنک وب سایت داخل موتورهای سوال خواهد داشت، زیرا که کاربران بسیاری از موبایل و تبلت برای جستجوی وب استفاده می نمایند و نمایش سعد و مناسب سایت تو موبایل و تبلت باعث می شود تا کاربر با ابزارهای موبایلی مدت موسم بیشتری مدخل سرپوش سایت بماند و همین سوال جریان تاثیر بسیار مثبتی درب رنک سایت خواهد داشتاستفاده از اسنیپت ها (rich snippets and structured data) باعث بالا روبیدن خوانایی سایت سر پشه دره موتورهای رسیدگی می گردد. درون صورتی که از rich snippets و structured data تمتع نموده اید می توانید طرفه العین را سر پشه دره Google Structured Data Testing Tool - Google Help بررسی نمایید، فقط کافی است آدرس صفحه مورد تماشا خود را درب این سایت واقف نموده تا اسنیپت های بکار رفته مدخل سرپوش این سطح دیسک را به شما نمایش دهد.

به روز رسانی وب سایت

سعی نمایید حتما سایت خود را در یک سیکل زمانی مشخص به روز رسانی نمایید. به عنوان مثال هفته ای یکبار در سایت مقالت جدید و اخبار مرتبط به زمینه شغلی خود بارگذاری نمایید. کیفیت مقالات و صفحات وب سایت شما بسیار مهم است و تاثیر بسیاری در رنک وب سایت شما در موتورهای جستجو خواهد گذاشت.
میزان و حجم مطالب صفحات وب سایت

هر چه مطالب سایت شما عمیق تر باشد و موضع مورد نظر را بیشتر تحت پوشش دهد تاثیر مثبت تری خواهد داشت. سعی نمایید حداقل 10 سطر متن برای صفحات وب سایت خود داشته باشید و جنبه های مختلف موضوع را به صورت کامل بررسی نمایید. بررسی جنبه های مختلف موضوع باعث شده تا نیاز کاربر تنها با خواندن مقاله شما برطرف شود. هر چه مقالات شما جامع تر و کامل تر باشد تاثیر بیشتری در سئو سایت شما خواهد داشت و بنابراین دارکوب شما را تشویق می نماید سایت خود را تبدیل به مرجع اطلاعاتی زمینه فعالیت خود نمایید.
موضوع مقالات وب سایت

مقالات وب سایت را حتما در زمینه شغلی خود ایجاد نمایید. شما با مشتریان خود در تماس هستید و نیازهای آنان را می شناسید پس برای رفع این نیازها مقالاتی را ایجاد نمایید. ایجاد مقالات مفید برای کاربران به برند شدن شما منجر خواهد شد. زیرا آنان وب سایتی را می یابند که به تمامی نیازهای ایشان در زمینه شغلی شما پاسخ داده شده است.
برند سازی

در صورتی که ادعا می نمایید شرکت معتبری هستید و فعالیت شما از سایر شرکت ها متمایز است می بایست برند خود را داشته باشد. بر روی برند خود تمرکز نمایید زیرا برندینگ چیزی است که موتورهای جستجو هم اکنون ارزش بیشتری برای آن قائل هستند و الگوریتم هایی را برای تشخیص برندهای معتبر ارائه می نمایند.
استفاده از شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی باعث ارسال سیگنال یی به موتورهای جستجو می گردد که این سیگنال ها تاثیر بسیار مثبتی در رنک وب سایت خواهد داشت. اخیرا اهمیت این سیگنال ها برای موتورهای جستجو بیشتر شده و اهمیت بیشتری برای آن قائل هستند. بنابراین بهترین شبکه های اجتماعی در جهت کسب و کار خود را بیابید و صفحه شرکت و مجموعه خود را در آن راه اندازی نمایید و با آن شروع به فعالیت نمایید. چند نکته در مورد شبکه های اجتماعی:سعی نمایید هر چند روز ارسال جدیدی بر روی صفحه خود داشته باشیدمشتریان خود را ترغیب نمایید تا صفحه شبکه اجتماعی شما را لایک نمایندبا منابع کاری خود از طریق شبکه اجتماعی متصل شده و از طریق صفحه خود فعالیت نماییداخبار مهم و مقالات جدید را بر روی شبکه های اجتماعی خود بارگذاری نمایید
افزایش بازدید کنندگان مقالات وب سایت

از حتی اکنون برای سایت خود برنامه ریزی نموده و با توجه به امکانات و مجال خود چرخه زمانی مشخصی را برای فرستادن اعزام مقالات جدید دروازه اندر سایت معین نمایید. به لقب مثال می توانید هفته ای یک و یا چند مقاله و یا یکی تو هر ماه داخل سایت خود بارگذاری نمایید. نکته ای که مهم می باشد طرفه العین است که شما این مجال بندی را برای همیشه رعایت نمایید به این فاعل که در صورتی که شما هر روز یک مقاله جدید داخل سایت خود بارگذاری می نمایید این کار را برای همیشه دنباله دهید. بقا این ریتم تاثیر بسیار مثبتی داخل رنکینگ سایت شما خواهد داشت. حکماً همیشه کیفیت مقدم بر کمیت می باشد و درون صورتی که نمی توانید گسیل مقاله جدید را داخل سایت با موسم بندی معین و کیفیت لایق قبول را نمودن نمایید سعی نمایید مدت زمان بیشتری را برای ایفاد هر مقاله خود مدخل سرپوش سایت معین نمایید.استفاده از سایر روش های تبلیغاتی

فراموش ننمایید در صورتی که فقط تمرکز خود را بر روی سئو قرار دهید و از سایر روش های تبلیغاتی برای شرکت و مجموعه خود استفاده ننمایید نتیجه خوبی از سئو وب سایت خود نخواهید گرفت. برای آنکه بهترین نتیجه را از عملیات سئو و بهینه سازی سایت خود بگیرید بهتر است روش های تبلیغات دیگر را نیز در حد توان خود انجام دهید. سایر روش های تبلیغاتی برای شرکت شامل موارد زیر هستند.تبلیغات شهری و محیطی نظیر بیلبوردتبلیغات در جراید و روزنامه هاتبلیغ در سایر وب سایت هاانجام تبلیغات کلیکی نظیر Adwordsارسال ایمیل تبلیغاتیارسال اس ام اس تبلیغاتیتیزر و تبلیغات تلویزیونی

هر چه بتوانید بیشتر سایر روش های تبلیغاتی را انجام دهید به برند سازی شما کمک خواهد نمود و برند سازی شما باعث بالا رفتن رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو خواهد گردید. پی در نتیجه حتما برای سایر روش های تبلیغاتی خود بودجه در نظر بگیرید.

می توانید مقاله روش های تبلیغات برای وب سایت را مطالعه نمایید.
نسخه موبایلی وب سایت

چندین ماه است که گوگل نسخه موبایلی را یکی از فاکتورهای رنک دهی وب سایت در نتایج جستجو در نظر گرفته است و بنابراین سایت هایی که نسخه موبایلی دارند رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهند گرفت. امروزه با توجه به افزایش گسترده استفاده کنندگان از موبایل و تبلت برای مرور وب سایت طراحی نسخه موبایلی وب سایت بسیار ضروری می باشد. در حقیقت کاربر می بایست بتواند توسط موبایل و تبلت به راحتی و بدون نیاز به اسکرول صفحه و زوم، وب سایت شما رویت نماید و مطالب آن را مطالعه نماید. همچنین در صورتی که وب سایت شما امکان خاصی را در اختیار کاربران قرار می دهد کاربران می بایست بتوانند عملیات های لازم را در سایت شما به راحتی انجام دهند در غیر این صورت ممکن است وب سایت شما را به دلیل عدم نمایش درست در موبایل و تبلت ترک نمایند که این به ضرر کسب و کار و سئو وب سایت شما می باشد. بنابراین در صورتی که هنور نسخه موبایلی وب سایت خود را طراحی ننموده اید بهتر است هم اکنون اقدام به انجام این کار نمایید.
مهمترین فاکتور رنکینگ موتورهای جستجو

در حقیقت مدت زمان ماندن کاربران وب سایت در سایت مهترین فاکتور رنک دهی موتورهای جستجو می باشد و بنابراین می بایست سعی نمایید هر چه می توانید مدت زمان ماندن کاربران را در سایت خود بالا ببرید. روش های مختلفی برای بالا بردن مدت زمان گشت زنی کاربران در وب سایت وجود دارد که در بخش زیر به چند مورد از آن اشاره می نمایم:ارائه مقالات کامل و مفید در وب سایت در زمینه شغلیتبدیل وب سایت به مرجع تخصصی اطلاعات در زمینه مورد نظرطراحی سایت به صورت کاربر پسند و مفهومی تا کاربر را تشویق به ماندن در سایت نمایدارائه اطلاعات وب سایت بر اساس نیازمندی ها و اولیت های کاربران شما
سئو = بازدید کنندگان راضی

امروزه سئو چیزی جز بازدید کنندگان راضی وب سایت نیست. بازدید کنندگان رضایت مند شما مدت زمان بیشتری را در سایت شما صرف می نمایند و ممکن است مطالب شما را در شبکه های اجتماعی خود و سایر سایت ها به اشتراک بگذارند و این دو مورد جزو مهترین المان های رنکینگ موتورهای جستجو می باشد. در حقیقت شما می بایست وب سایت خود و مطالب آن را به گونه ای طراحی نمایید تا کاربر مدت زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند و مطالب شما را به اشتراک گذاری نمایند.

می توانید مقاله سئو تبدیل شد به بازدید کنندگان راضی را مطالعه نمایید.
داشتن صبر

داشتن صبر و پشتکار در عملیات سئو مهترین مسئله می باشد و سئو عملکرد یکباره نیست و شما می بایست در آینده وب سایت خود برنامه ریزی لازم برای انجام عملیات های لازم برای سئو وب سایت را داشته باشید. شما به صورت متداول می بایست برای وب سایت خود مطالب و محتوای جدید آماده سازی نمایید و بک لینک سازی شما نیز می بایست توسط متخصص سئو ادامه یابد.. حتی در صورتی که رتبه اول گوگل برای کلمه کلیدی مورد نظر هستید ادامه عملیات سئو شما باعث ماندگاری و بهتر شدن رنک وب سایت شما می گردد.
سئو رایگان

مدت هنگام فرصت ماندن کاربران درون صفحات مهترین فاکتور رنک دهی موتورهای رسیدگی می باشد بنابراین هر چه می توانید تلاش نمایید تا کاربران خود را مدت زیادی در سایت خود تماشا ندارد و حتماً این کار را می بایست به روال های شادی و شوریده و اصولی ادا دهید. اینکه وب سایت شما کاربر مقبول سلیقه انتخاب باشد و مطالب کافی و مشروح در زمینه فعالیت شما داشته باشد می تواند مدت زمانه دوره بیشتری کاربر را درون سایت حفظ نماید. سعی نمایید سایت خود را به نمط ای طراحی نمایید تا هر آنچه کاربر و بازدید کننده شما مدخل سرپوش زمینه فعالیت شما به ثانیه نیاز داشته باشد سر پشه دره سایت شما نیست داشته باشددارکوب با توجه به تمنا مشتریان خود اخیرا مبادرت به عرضه خدمات مشاوره و پشتیبانی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت نموده است. دروازه اندر این خدمات جدید دارکوب خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت را برای کارفرما ارتکاب نمی دهد بلکه به نام آدرس مشاور و راهنما درب کنار کارفرما خواهد بود تا امور مناسب به بهینه سازی وب سایت برای نمایش صفحه بدو گوگل را به درستی اعمال آخر دهد. درون کنار مشاوره سئو دارموب خدمات پشتیبانی سئو را انجام می دهد تا درب صورتی که درون طول عهد سوالاتی برای کارفرما پیش آمد بتواند سوالات خود را از طریق پشتیبانی دارکوب مرتفع نماید و همچنین درون صورتی که باب سایت مشکلی از بابت سئو پیش آمد دارکوب مشکلات و موارد را به کارفرما اعلام نماید. برای معلومات بیشتر داخل این زمینه می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.
+ نوشته شده توسط Amlakia در چهارشنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha