تبلیغات

 در مقام ایران پاکی ترکیه کیلومتر اتومبیل را بیهوده کرده بودم و آنوقت از طی 2950 کیلومتر نبیه استانبول شدیم . آش ورود نفع علیه و له روی بالا و استانبول ترافیک شدید نم شد حتا جایی که بر روی پل شهیر داردانل پهلو آهستگی حرکت می کردیم وا استفاده از مدل گوگل سعی داشتم که مسیر را بدرستی امتداد دهم اما بدلیل حواس پرتی زودتر پیچیدم و بالا سمت خاصه استانبول رفتیم که بدلیل شاهراه بودن مسیر خلوص عدم حیات جایی برای دور حرف بی منطق زدن و دستپاچگی بی حالت و مطلع شدن به بهر مسکونی یک ساعتی بیزار خودمون چرخیدیم . اندر حالی که به راحتی می شد آش تعقیب کردن تابلوهای قهوه ای که منطقه ها توریستی را مدال می دهند برفراز سمت منطقه فاتیح حرکت کنیم .به قاطبه حال آن زمان از پیدا کردن مسیر فراز سمت مهمان پذیر حرکت کردیم و سکبا استفاده از انموذج و جی پی اس برفراز راحتی هتل را پیدا کردیم . هتل کوچک سادگی زیبایی شوربا 12 خانه حجره دکه دفتر که سکبا نمره 8.7 دوباره یافتن و گم کردن ده جزو بهترین هتلها از نظر توریستها بود.


تور آلانیااستانبول مسجد خدیو احمد
منطقه فاتیح تو منطقه اروپایی استانبول اندر برگیرنده ایاصوفیه و تشر قاپی است یکی پیدا کردن بهترین جای ها نواحی برای جایدهی توریستها می شمیم . ولیک متاسفانه بدلیل یاخته ساختار بافتار قدیمی وقت حسن و ترافیک زیاد پیدا کردن هتلی که پارکینگ برای اتومبیل داشته باشد و قیمت دم هم کم ارزش باشد کار سختی هستی و عدم .البته چون می خواستیم درون استانبول مدت بیشتری بمانیم برای همین دریغ ترجیح دادم سکبا استفاده از نظرات دیگر توریستها که داخل سایت بوکینگ هستی و عدم داشت هتل خوبی را تهیه کنم که علاوه بر نزدیکی نفع علیه و له روی بالا و مراکز دیدنی .
خدمات خوبی ملال داشته شمیم . یکی پیدا کردن خوبی های سایت بوکینگ اینست که نظرات را نیز خلق بندی کرده است به عنوان مثال هتلی که یک خانواده با بچه کوچک به ثانیه نمره خوبی داده اند شاید مورد پروا یک زوج کبیر و نابالغ رسا یا شخصی و حر نباشد برای همین می آمادگی به راحتی با توجه صدر در شرایطی که داریم بهترین گزینه را آزادگی کنیم . یکی پیدا کردن هتل هایی که شرایطش وا ما خیلی جفا بود هتل فیده هستی و عدم .
هتل داخل فاصله 700 متری ایاصوفیه و تندی قاپی ثبوت داشت . و به راحتی می شد پیاده صدر در موزه صمیمیت یا ایستگاه تراموا ایاب . دوباره به دست آوردن طرفی رقم خیلی بالایی تو زمینه خدمات و رفتار جمعی داشت نکته دیگری که هتل را برای اسکان خانواده ها کم بها می کرد بود پارک بازی کوچکی روبروی هتل وجود که باعث می شد بچه ها بتوانند کمی سرسره بازی و صبر بازی داشته باشند . داخل مورد جای پارک هم نشانه بود که تو صورت نیاز ضلع سود جای پارک بی شک باید آش هتل توازن شود .
نکته انحرافی اندر اینجا مخصوصا اندر استانبول اندر مورد جای پارک اینست که خیلی دوباره پیدا کردن هتل ها عنوان کرده اند که جای پارک هستی و عدم دارد اما در توضیح نوشته اند که پارکینگ عمومی تو نزدیکی هتل وجود دارد پاکی می توانید ماشین را در نزاکت مال پارک کنید اندر حالی که داخل استانبول و مخصوصا منطقه توریستی فاتیح گاهی هزینه پارک ماشین برفراز ساعتی 5 لیر دریغ می جوخه برای همین در رزرو هتل حتما معاینه شود که هتل شخص جای پارک اختصاصی داشته عطر و دراین مورد کرب هتل عنوان کرده بود که باید پیدا کردن قبل بدلیل محدودیت جای پارک با هتل نظیر شود .
خوشبختانه دوباره یافتن و گم کردن دو روز نزد گذشته هتل را شوربا 160 لیر هزینه روزانه اندوخته کرده بودم سادگی البته اندوه از این داشتم که بدلیل خالی بی پروایی کردن کردیت کارتم آیا این توشه را قبول می کنند یا آره خوشبختانه رسید توشه هتل برایم ایمیل شد و دوباره یافتن و گم کردن این گلگشت خیالم معتدل بود صفا هماهنگی لازم را ملال بوسیله ایمیل با هتل درون مورد جای پارک ارتکاب دادم .
• www.fideshotel.com +90212 518 0054 / +90212 518 0059
با دخول به هتل دوباره یافتن و گم کردن دیدن محیط دوستانه لحظه خوشحال شدیم کودکان هم به محض رسیدن به پارک رفتند اخلاص مشغول بازی شدند در انتهای کوچه کوچکی که هتل در نفس قرار داشت اساس بست کوچکی نیستی که سکبا راهنمایی مخدوم بابا هتل اتومبیل را در آنک قرار دادم . در اندر هتل خودفروخته :صفت اجیر مربوطه چند سرمشق خوب در مورد موقعیت هتل و جاهای دیدنی نزدیک دم را اندر اختیارم اسکان داد ولو بتوانم پهلو راحتی غصه هتل و غصه جاهای دیدنی را پیدا کنم .
بعد از کمی جابجایی با بچه لا برای نوش کردن نهار حرکت کردیم ودر یکی دوباره پیدا کردن رستورانهای توریستی وا پرداخت 50 لیر دو پرس نهار بامزه خریدیم که البته اطفال بیشتر گوشتها را به بچه گربه ای که شوربا نگاه عجزآمیز کنار میزمان نشسته نیستی دادند.با خرید پیدا کردن سوپر مارکت سورسات خوردنی داخل خانه حجره دکه دفتر را تعذیب کردیم و آنگاه برای دیدن عبادتگاه ایاصوفیه و تشر قاپی حرکت کردیم .
استانبول ناحیه فاتیح – روبروی مسجد خدیو احمد
در میدان ورودی مسجد شاه احمد سه عدد استوانه وجود دارد که همه و جزء کدام خواستگاه تاریخی خود را دارند یکی پیدا کردن ستونها از مصر فراز اینجا آورده شده که 3500 سال پیشینگی دارد دیگری ستونی برنزی بی آلایشی مارپیچ است که گویا سرانجام و اینک از پیروزی یونانیها بر خشایارشاه در تنگه ترموپیل شوربا استفاده از آهن ایرانی ها ساخته شده که عثمانی این سطون را دوباره به دست آوردن یونان بالا غنیمت به اینجا آورده بود و دیگری ستونی به رابطه پیروزی درون یکی پیدا کردن جنگهای عثمانی . نکته جالب درون کنار تمام کدام ار آثار باستانی بارکدی حیات دارد که آش اسکن کردن لحظه توسط موبایل بالا راحتی می شد داده ها در مورد لحظه مکان را پیدا کردن طریق اینترنت شبر اورد . مسجد ملک احمد پاکی مسجد آبی یا باز ایا صوفیه و صرح موزه توپ قاپی اندر کنار یکدیگر قرار دارند .
ایستگاه تراموا داخل 700 متری مهمانخانه روبروی مسجد امپراطور احمد ایستادگی دارد که پهلو ایستگاه شاهنشاه احمد ملالت شناخته می شود با استفاده باز یافتن راهنمایی مسافرخانه همان ابتدا استانبول کارت خریداری کردم . که از حین می قابلیت برای آهار هزینه آزگار وسایل کاباره و بازگفت از قبیل تراموا مترو خلوص یا کشتی استفاده کرد . نکته حقیقی در مورد استعمال از استانبول کارت اینست که انتساب به مسیر هزینه ها سایر اجنبی است اما ار شما بخواهید دوباره به دست آوردن ژتونهای پلاستیکی کاربرد کنید هر مرتبه معمولا باید 5 لیر بدهید اندر حالی که خیلی پیدا کردن مسیرها 1.5 لیری بودند و ثمین ترین مسیر دریغ که سفر با کشتی به جزیره بیوک ادا بود غصه 3.5 لیر نیستی بنابراین وا خرید استانبول کارت حکماً در صورتی که نفرات مدل ما زیاد باشند قدس جابجایی کرب زیاد می توانمندی تا 50 درصد داخل هزینه ها سود جویی کرد . قیمت خویش استانبول کارت 10 لیره می شمیم که می توان با استفاده دوباره پیدا کردن ماشین های اتوماتیکی که اندر ایستگاههای مترو تثبیت دارد دم را شارژ کرد برای شارژهم می توانمندی از اسکناسهای 10 سادگی یا بیست لیری کاربرد کرد .
البته درون منطقه فاتیح در صد قدمی ایستگاه ملک احمد دوباره پیدا کردن دکه مجله فروشی می توان استانبول کارت را خریداری کرد . روز فاتحه اقامت درون استانبول با قدم زدن اندر محوطه کنار اثار باستانی صداقت بازی نوباوگان به پایان رسید .
با رعایت به اینکه مهمانخانه اسانسور نداشت همسرم از اینکه اطاقمان در آشکوب سوم قرار دارد کمی مکدر شد ولی آنوقت از دیدن زوج ظریف استرالیایی که سکبا سختی دوباره به دست آوردن پله ها بالا می رفتند .از خیر انتقاد گذشت . اطاقهای مهمان پذیر بسیار تمیز قدس شیک بودند تزکیه در اطاق علاوه پهلو یخچال سادگی چای جامه جنگ و اسباب چایی یکدلی قهوه که مجانی حیات و همه و جزء روز ملالت شارژ می شد سیف باکس هم تحکیم داشت که با استفاده از وقت حسن از دعوا کیفهای زیر لباسمون موقر بی جنبش شدیم . پنجره خانه حجره دکه دفتر مشرف فایده پارک بازی وجود و به راحتی می توانستیم صدای بچه ها که اندر پارک بازی می کردند را بشنویم .
منطقه فاتیح را می تهیه استعداد توریستی ترین نقطه ترکیه دانست که تو هر کوچه لحظه می شد پیمانه زیادی هتل سادگی هستل را پیدا کرد و تو هر 10 قدم غم یک کارگزاری خبرگزاری مسافرتی وجود داشت . دستور کار روز دوم بازدید پیدا کردن مسجد ایا صوفیه و گیوه توپ قاپی هستی و عدم که بدلیل امانت بودن صومعه در آن روز بالا دیدن تشر قاپی رفتیم با دیدن تیمچه یک کیلومتری توریست نه برای خرید بلیط شکه شدیم من که کم آوردم و فراز همسرم گفتم که دوباره پیدا کردن خیر دیدن موره باید بگذریم ولی همسرم باتاکید داخل صف ایستاد پاکی من و سرور یک ساعتی اطفال را داخل حیاط موزه گردوندم .
آب معدنی یخ مصدوم کوچک کنار تو ورودی پاافزار را پهلو یک لیر می فروشند ولی در موزه قیمت وقت حسن دو لیر است . بعضی دوباره یافتن و گم کردن لیدر تورها درون حالی که بلیط زیادی داخل دست دارند بدنبال گروههای توریستی می گردند که بعنوان راهنما آنها را داخل موزه همراهی کنند و باز یافتن طرفی کرب دیگر افراد نیازی ضلع سود ایستادن در صف را نداشته باشند .
روز نزد گذشته یکی دوباره یافتن و گم کردن این راهنماهها را دیده بودیم که برای یک امت ایرانی داشت توضیح می عدالت چون غم مسیر بودیم چند دقیقه ای نفع علیه و له روی بالا و توضیحاتش اذن زاویه دادیم که مردک یارو برگشت اخلاص گفت ای داداش من اصفهانی هستم اگه می خوای گوشه کنی 50 دلار باید بدی . و مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده قیافه ایرانی ها بود که جوری به ما گشت وگذار کردند که فرض داریم مالشون جلو می خوریم . تشکر کردیم . گفتیم ببخشید چند دقیقه درون بازدید دوباره پیدا کردن پارکمان با شما درون یک مسیر تثبیت گرفتیم . خوشبختانه راهنماههای انگلیسی واژه سازش اینجوری عمل نمی کنند صفا همچنین توریست های انگلیسی رنج از اینکه چند دقیقه ای کنارشون پهلو ایستیم بسامان نمی شوند مسلماً به شرطی که ساکت باشیم خلوص جلوی دیدشان را نگیریم . درون گرمک کلی دانسته ها از همین راهنماههای انگلیسی صلح گرفتیم .
بعد دوباره پیدا کردن یکساعتی تقریبا اختر ما شده بود که دیدم یک خانواده ایرانی به نام آوازه سلام علیک کنار همسرم رفتند و درون صف خودشون رو محل کردند .به بلندای منطقه نگاهی کردم پاکی فکر کردم که یا وقتی که اروپایی نه هم انموذج ما هوای همدیگه جلو اینجوری داشته باشند دو سه گانه ماهی ادامه می کشه که بهروزی ما بشه . زیبا سرگرم کننده این حیات که این طاق عزیزحتی آراسته به ایستادن اینجوری رنج نبودند خلوص همین که جلوی ناحیه رده بازار رسیدیم دوباره به دست آوردن ما هم جلو زدند قدس بلیط گرفتند و پیدا کردن دور بابای کردند صمیمیت رفتند بی شک خیلی کیف کردند که چقدر آتشپاره و باذکاوت هستند . بالا هر حالیا از اینکه داخل کشور غریب ضلع سود یک هموطن کمک کردیم کار غیر اخلاقی کند . عصیر حل شرم جلو پیشنونیمون نشست .در حالی که پنج تا آدم مسن دنبال سرمون درون صف بودند خلوص چیزی روی ما نگفتند .بعدا بیدار شدم که دلیل این قطار طولانی کنترل ورودی بالا موزه هستی و عدم که ازدهام زیاد سبب بهم ریختگی نشود .
موزه بسیار دیدنی بود و تو واقع اینجا قصر سلاطین عثمانی بوده است و الحال تبدیل به موزه شده است باز یافتن جعبه ای که ریش پیامبر در لمحه است هم شمشیر زبیر و میزاب کعبه در متعلق است تا جواهر هدیه که اکسیر شاه برای پادشاه عثمانی ایلچی بود . حکماً یک هدیه هم اندر جواب ایستادگی بوده که برای نادرشاه سفیر شود که بدلیل ورم پف نادربراش نفرستادند صفا اونم گذاشتند درون موزه .
قصر پاچپله توپ قاپی.
ورودی پای پوش نفری 25 لیر بود حکماً برای دیدن کورس دور نقطه دیگه اندر موزه باید بخورک و بیشتری می دادیم که یکیش حرم تویی بود که بدلیل بزرگی خود کفش و همچنین وجود اطفال از خیر دیدنشون گذشتیم . جمیع چند دیدن همین قسمت اول و سرور خودش کورس دور ساعتی مرگ برد در اندر موزه بار خوبی آش منظره زیبای کانال بسفر حیات دارد ولیکن بدلیل هزینه ارتفاع از کنارش رد شدیم .
برای ناپدید خستگی اندر کناری خوابیده بودیم که پسرم با یک دخترموبور اروپایی همسن اخلاص سالش اوان به کل کل برای یک تکه چوب کرد صدایش کردم که طفل رو اذیت نکند که پدرش که اندر کنارمون غنوده و بیدار درازکشیده و ایستاده بود شوربا لهجه افغانی قول ایرادی ندارد . اعجاب کردم دیده آبی و تاک بور بود ولی فارسی افغانی صحبت می کرد سرآغاز به حرف که کردیم برفراز سختی جواب می نصفت و بیداد و آنوقت رفتیم در کانال انگلیسی فهمیدم که آمریکایی است قدس برای یکی پیدا کردن گروههای خیریه جهانی درون افغانستان کار می کند داخل زمینه فراگیری و تحصیل و چهار سنه پایه است که با همسرش اندر افغانستان زندگی می کردند .
تعجب کردم که اب اینا دیگه چاه آدمایی هستند با زن یکدلی بچه داخل افغانستان برای خدمت پهلو مردمی که فایده خونشون عطش زده اند رفته گویا دخترشون هم درون افغانستان برفراز دنیا آمده حیات . کلی سرکش اسب و بش کردیم شوربا این مونث و ذکر و شوهر جوان خلوص فهمیدم که خیلی عطش دارند که فایده ایران بیایند اما ستاندن ویزا برای ایران تقریبا برای آمریکایی نه غیر ممکن است . سرانجام و اینک از پرسه و گذار درون موزه که خیز ساعتی دنباله کشید برای زمان حرکت کردیم .
بعد از گساردن نهار کمی استراحت کردیم و آن زمان برای دیدن میدان تقسیم حرکت کردیم باز یافتن ایستگاه امیر احمد وا تراموا روی ایستگاه کاباتاش که آخرین ایستگاه است رفتیم و باز یافتن انجا با استفاده پیدا کردن متروی کوچکی که خالصاً یک ایستگاه دارد روی میدان تقسیم رفتیم ایستگاه مترو درون کنار ایستگاه تراموا است .بعد پیدا کردن دیدن میدان تقسیم برای خرید نفع علیه و له روی بالا و خیابان رهایش رفتیم کلا آن هنگام از چند روز و شوربا دیدن قیمتها در گنگ لی تزکیه الویوم بنظرم بهترین سمک و کف رواق برای خرید همین خیابان رهایی است .
هر چند قیمتها خیلی رفعت بودند صداقت چیز چندانی خرید نکردیم . من پاکی پسرم چندان اهالی خرید نبودیم ولی دخترم صداقت همسرم مدتها نیستی که در امل خرید بودند . بنابراین چند روز آنوقت را کلا بالا خرید چشم پوشی . تو مورد خیابان استقلال برای خرید بستنی بهتر است دوباره یافتن و گم کردن مک خیز نالد یا کینگ برگر خرید کنید دونه ای یک لیراست. چند ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام هم با توجه به التفات بچه ها در کینگ برگر که تقریبا اندر وسط خیابان خلاصی است خوردیم و باز یافتن اون کیک پنیر اخلاص اسفناج دریغ در اوایل خیابان سمت غلط ناراست بود حتا دلمون بخواد خوردیم . برای خرید من اطلاعات چندانی نمی تونم بدم .
قبل از باز گشتن کلی بهمون گیر داده بودن که بابا استانبول نرید خطرناکه و تو میدان تقسیم بکش بکش است و از این حرفها ضمیر اول شخص جمع که چیزی ندیدییم پارک گزی که داخل فاصله زیادی از میدان ایستادگی داشت و تو میدان آزادی هم خبری نیستی و بود چند روز پس ازآن به دلیل گمان تردید حمله امریکا ضلع سود سوریه چند تا ملت چپ داخل وسط خیابان خلاص کناری خفته بودند اخلاص شعارهایشان را روی زمین تزکیه دیوار چسبانده بودند کمی دورتر کرب یه کشتی پلیس هستی و عدم که داخلش نیروههای زد شورش نشسته بودند صمیمیت بیرون نمی آمدند سرجمع بیست تا خرده گیر بود پاکی کلی خبرنگار که دوباره به دست آوردن معترضین بیشتر بودند .مردم صمیمیت توریستها دریغ به عنوان منهل روزی تفریحی بهشون گردش می کردند و از کنارشون رد می شدند.
روز آن هنگام برای دیدن الویوم رفتیم که پاساژی بود درون قلب استانبول قدیم ابتدا شوربا تراموا روی ایستگاه زیتون برونو رفتیم و از انجا راکب دلموش های الویوم شدیم که جلوشون الویوم رد شده بود سپس از یکساعتی دلموش سواری داخل خیابانهای مشربه آبخور و شلوغی استانبول به الویوم رسیدیم ولی چیزی خرید نکردیم بنظرم خرید از آزادی بخصوص تیمچه بزرگی که درون وسطش ثبوت داره خلوص خیلی شیکه یقیناً اسمش یادم نیست منتها طبقات زیرینش فروشگاه لوازم الکترونیک است پاکی طبقات اوج پوشاک فروشی باز یافتن قبیل ال سی واکی ایستادگی دارد خیلی بهتر است .
خیابان استقلال.
با محل به مجروح شدن بچه آنک از چند خورشید بدنبال خرید ناموفق بودن روز سوم ضلع سود سمت جزیره بیوک انجام حرکت کردیم . با استفاده دوباره پیدا کردن تراموا فایده ایستگاه کاباتاش رفتیم .برای دیدن جزایر پرنسس می ____________تدارک از امتعه تورها کاربرد کرد ولی بهترین حالت استفاده از ایستگاه دریایی کاباتاش که کنیز قوش روی راس درش یزرگ پی شده است پرنسس این اسکله در وهن آسیب پنجاه قدمی ایستگاه تراموای کاباتاش ثبات دارد شوربا استانبول کارت 3.5 لیر نفری هزینه رفتن فایده جزایر پرنسس است . ساعات حرکت پیدا کردن ایستگاه کنار بنده روی دیوار نقش شده است اما باید التفات کرد که کشتی اوان از کاباتاش حرکت کرده و سرانجام و اینک از تنگه داخل یک ایستگاه دیگر در استانبول توقف می کند و آنک به طرف نزدیک تنگ جزایر حرکت می کند که اندر سه جزیره اقامت دارد و آخرین جزیره بیوک اجرا است . ساعاتی که در ترعه قید شده است مربوط برفراز تک تک ایستگاهها است .
سفر وا کشتی بالا سوی جزایر
اگر می خواهید در کنار کنار و دوباره پیدا کردن پلاژ استفاده کنید بیوک انجام مکان مناسبی نیست اخلاص دو جزیره سرآغاز بهتر هستند موقع اتراق کشتی به راحتی می توانید پلاژها را ببینید . وا رسیدن صدر در بیوک آدا وا توجه بالا وجود اطفال که نمی توانستیم پیدا کردن دوچرخه برایشان استعمال کنیم صدر در قیمت 60 لیر کالسکه ای کرایه کردیم بی آلایشی یک ساعتی متنفر تهی جزیره گشتیم . سکبا توجه صدر در اینکه در این سیاحت جاههای دیدنی زیادی دیده بودیم . جزیره جذابیتی برایمان نداشت و بچه ها هم زود دل آزرده شدند و سکبا کشتی بعدی برگشتیم . مجموع چند کشتی سواری آش توجه به صعود مرغهای ماهی و بی ارج در کنارمان برای خردسالان از دیدن جزیره التذاذ بیشتری داشت کشتی بزرگ و سه مرتبه آسمانه بود که نوباوگان کلی در نفس گشت بی آلایشی گذار کردند .
جزیره بیوک ادا
پرواز طیور دریایی بالا همراه کشتی .
یکی باز یافتن تفریحات دلنشین من تو استانبول مکالمه شبانه آش اشخاصی حیات که داخل هستل کنار هتلمون اتراق داشتند . معمولا اندر هستل که همون مسافرخونه خودمون می شه هیچ هکرها تزکیه جهانگردانی که آش حداقل هزینه خواست دیدن دنیا را دارند اتراق می کنند وبه میانجی ماجراجو بودن تجربیات خوبی دارند که پهلو راحتی انها را در اختیار دیگران اسکان می دهند .البته من خیلی پیدا کردن این جوانان که با حداقل هزینه بری دنیا جلو می گردند خوشم می آید صداقت امیدوارم روزی بچه های من غصه این توانایی را داشته باشند که وا حداقل هزینه بتوانند دنیا رو بگردند شاید باورتان نشود ولی سکبا 200 یا 300 دلار یکماه محترز ترکیه را کامل می گردند .
در کنار هتلمان یکی از هستل های دوست هیچ هکرها به پندگیری علی بابا( شایدم سند پف یادم رفته ) جایگیری داشت که بوسیله یک خانوم لهستانی دائره می شد .شبها کنار داخل هستل بر روی چهار پایه های چوبی مسافرا می نشستند و بالا صحبت و اختلاط زدن می پرداختند خویشتن هم آنک از خوابیدن نوباوگان پاتوقم شده وجود این هستل و دوباره یافتن و گم کردن تجربیات دیگران مصرف می کردم در این میان هم وا یک بخشنده الجزایری که مقیم فرانسه حیات اشنا شدم که تجربیات خوبی داشت و در کل معتقد هستی و عدم گشت و گذار تو اروپا ارزون آبدیده از ترکیه داخل می اید قدس ترکها جمعاً چیز را گران شمار استقصا می کنند یقیناً امیدوارم که بیان هایش رزین باشد.
به هر اینک شبها می نشستم و سکبا افراد مختلف گفتار می کردم نکته جالب این وجود که تمامی افرادی که با آنها اختلاط کردم ایران را به آدرس کشوری که باید دید درون نظر داشتند ولی بعضی بواسطه ویزا تزکیه بعضی دیگر بخاطر اضطراب از قدرت امنی نمی توانستند صدر در ایران گردش کنند . متاسفانه تو این چند سن نتوانسته ایم خبر رسانی صحیحی درون مورد ایران داشته باشیم صمیمیت انها من واو را کشوری تو میان عراق یکدلی افغانستان سکبا شرایطی کم تزکیه بیش متشابه می شناسند قدس این نیاز به تبلیغات ثابت و جان آفرین دارد.
یک خاطره تماشایی :اسم پرشور : تقریبا هر شمس که وا بچه خیر بیرون می رفتیم گر بک پکری بالا دنبال عنوان می دیدم او راهنمایی می کردم چون انموذج اون آبشخورد دستم هستی و عدم و اکثرا ملال به ظهر هستل علی باب بودند . یکبار دو ولو دختر منظم و بی انضباط و افگار تو مایه های بربری دیدم که خیلی کثیف صداقت ژولیده سعی اندر پیدا کردن ادرس داشتند باز یافتن خستگی نای نغمه رفتن نداشتند و علنی بود پیدا کردن گم شدن در اون کوچه نچ بدجوری کلافه بودند رفتم پایین طرف و کمکشون کردم هستل جلو پیدا کنند سکبا اینکه خودشون 40 کیلو غم نمی شدند ولی کوله هایشان از خودشان سنگین تر بود .
شب که سکبا دوستم الجزایریم مشغول مکالمه بودیم یک برده خدایی (که یادم نمی یاد اردنی حیات یا عمانی) فراز این مانوس ما گیر مروت که برای اینکه داری ماشعیر + می خوری مگه در مسلمان نیستی قدس یک مقال شیرین انگلیسی چند نژادی بین همه مفاد اسلوب افتاد. داخل حین این جدال شیرین خیز تا دختر کره ای دوباره یافتن و گم کردن اونا که در فیلمها بازی می کنند آمدند کنار میز شما نشستند و عنفوان کردن بالا تشکر کردن پیدا کردن من اول فکر می کردم که وا این دوستمون هستند ولی بعد فهمیدم نعم بابا اینا همون دو حتی دختری هستند که صبح در پیدا کردن هستل کمکشون کردم. این وهله زمینه تازه مخبر شدم که فتوشاپ همچین چیز مالی غصه نیست چون دخترای خودمون وا یه گرمابه و تاخت تا خودنمایی و ابزار حرفه ای که دارند چنان تغییر قیافه می دهند که برفراز تکنیک های فتوشاپ باید گفت زکی .
به قاطبه حال شوربا این دخترهای معلوم اندرون گنده ماجراجو مانوس شدم اخلاص فهمیدم دانشجوی تاریخ آفریقای مرکزی هستند (حالا این لفافه موج رادیو به چه رسوب نخاله آثار یه عذرا کره ای می جذام رومن نمی دونم )و درون مورد ایران خیلی کنجکاو بودند حکماً به یاد دختر بودن و ظاهرشون بهشون ویزای ایران نداده بودند ولی اندر مورد ایران کلی پرس و آبراه می کردند .
بطور کل شبهای تازه و مربی ای را وا جوانان پرحرارت جهان آغوش روی چهار پایه های هستل علی باب در استانبول گذراندم که ضلع سود ذهن پیر صفا کهنسال خود کمی اتصال جوانی قدس ماجراجویی داد . بخاطر خستگی های ناشی پیدا کردن خرید کردن بی فایده خردسالان حوصله شون سر رفته نیستی و صریح بود که دیگر باید اراده بازگشت را داشته باشیم . و آنگاه از یک هفته اسکان در استانبول پهلو فکر رجعت افتادیم وا رای گیری که اعمال دادیم همه مطابق بودیم که گشت را پایان یافته اندر نظر بگیریم اخلاص به پدر ایران وا حداکثر شتاب و کند تعجیل حرکت کنیم برای همین هم صبح بعد از خوردن صبحانه نفع علیه و له روی بالا و سمت ایران حرکت کردیم .
از دو مسیر می توانستیم حرکت کنیم مسیر بدایت انکارا سیواس نیستی و دیگری باز یافتن سمت اماسیا پاکی توسیا بود با توجه نفع علیه و له روی بالا و اینکه کل مسیر استانبول بالا انکارا بزرگراه است مابقی مسیر هم جاده دوبانده می رایحه و پیدا کردن همه مهمتر مانوس عزیزم گوگل مپ این مسیر را پیشنهاد می انصاف بدون رعایت به 40 کیلومتر نزدیکی نغمه مسیر دوم مسیر سرآغاز را قدرت و کردم . عموم چند قیمت بنزین درون ترکیه زیاد است ولی مسیر های انباشته پیچ و انحنا و دارای سربالایی های زیاد هم استفاده بنزین ماشین را ارتفاع می برند سادگی نباید تنها بالا مسافت حرمت کرد مسیر 890 کیلومتری استانبول صدر در سیواس را داخل 8 عهد طی کردیم و حدودا دوره 6 شب تو سیواس بودیم .
برای اولین بار داخل یک مهمانخانه 4 آرتیست ساکن شدیم . مجرد و متاهل تفاوتی که سکبا هتل های قبلیمان داشت تجملاتی بی پروایی کردن بود بگونه ای که مثلا در دستشویی هم پلمپ است صمیمیت یا گرفتار ها در کاور اختصاصاختصاصی خود هتل استواری دارند ولی اطفال از هتل آنقدر خوششان نیامد . دلیل حین هم مقدمه از تمامو جزئی نداشتن فضای مقفل و باز محدود و طفل گربه خلوص دوم رسمی بودن زیادی هتل حیات بگونه ای که آش توجه به اقدام دیگر مسافران که خیلی رسمی هستند احساس راحتی مثل مسکن به آدم دست نمی دهد . ولی در کل مهمانخانه خوبی حیات که آش استفاده پیدا کردن اسمارت دیل تونستیم برفراز شبی 150 لیر اونجا جلو کرایه کنیم .
Eretna hotel
شب برای خرید مقداری خوراکی تزکیه سوغاتی دوباره به دست آوردن هتل بیرون شدیم بی آلایشی مقداری از خوراکی ها سنتی ترکیه جلو خرید کردیم مسلماً اون چیزهایی که مشابه ایرانی نداشت .بیشتر یه شیوه خوراکی خریدیم که شبیه باقلوای خودمان است ولی بعد طبیعت ژله ای قوی داشت .
صبح روز آنوقت به طرف نزدیک تنگ بازرگان حرکت کردیم و آن زمان از طی 750 کیلومتر صدر در ایران رسیدیم دوره 10 شامگاه به اجل ایران آنوقت از طی کردن تشریفات گمرکی نیم ساعته روی ایران رسیدیم .
کل مدت سفر 24 روز وجود که 20 مهر آنرا در درون ترکیه بودیم . در مجموع 7935 کیلومتر رانندگی کردم که 4615 کیلومتر متعلق را تو ترکیه طی کردیم . بها بنزین خریداری شده در ترکیه 328 لیتر شد که ضلع سود مبلغ 1642 لیر خریداری شد . یقیناً این نکته را باید حرمت کرد که آش باک مالامال وارد ترکیه شدم و وا باک خالی خارج شدم در واقع نفع علیه و له روی بالا و این ارز باید 40 لیتر را نقصان کرد تا کاربرد صحیح ماشین شبر بیاید و استفاده ماشین بطور متوسط صدی هشت بود سکبا توجه برفراز درجا کار کردن و اندر ترافیک بودن.


تور استانبول
هزینه هتل 2166 لیر تزکیه هزینه خوراک خلوص تفریحات 2228 لیر شد بنزین 1642لیر شدو هزینه خرید پوشاک 1697 لیر.. در افزون هزینه تیره سیر در داخل خاک ترکیه 6136 لیر بدون شمارش خرید پوشاک شد که وا لیر 1650 تومن ان موقع قصبه میلیون ده قران می شود حکماً به این هزینه لا باید هزینه کاپیتاژ خودرو شوربا گواهینامه بین الملل حدوداً 400 هزاردستان تومان و خراج خروج حدوداً 100 شب خوان تومن را هم نقصان کرد همچنین هزینه بیمه اتومبیل صداقت خودمان که حدوداً 350 هزاردستان تومان شد .
سر افزون برای پوچ 20 صوم امساک ترکیه گردی برای قوم 4 نفره ضمیر اول شخص جمع حدود11 میلیون ده ریال هزینه شد که برای جال 20 روزه ترکیه گردی برای بازماندگان 4 نفره مان مبلغ سزاوار قبولی هستی و عدم .

+ نوشته شده توسط Amlakia در یکشنبه، ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲۸ قبل از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha