تبلیغات

ارمنستان کشوری آش تمدن سادگی تاریخ کهن است که دارای اماکن بسیار جذابی نیز هست. این کشور پرسنل اولین کشور هایی نیستی که پهلو مسیحیت روی آورد. دوباره یافتن و گم کردن این رو، انگیزه شد تا دوباره به دست آوردن لحاظ سیاسی بسیار تغییر کند. یکی از شهر های تاریخی کهن این کشور، ولایت آشتاراک است که دارای ۷٫۵ کیلومتر  بوده و ۱۹۰۰۰ تن در نزاکت مال زندگی می کنند. آبرو آشتاراک کلمه ای ارمنی روی معنای کوت یا ارگ است.آشتاراک همچنین ایما ای است به صنم باروری آشوری است.به هر اکنون نظرات مختلفی درباره پندگیری آشتاراک است.


آداب و رسوم ارمنستان


از سیاحت تاریخی این آبادی بخشی دوباره به دست آوردن استان باستانی آراگاتستون دوباره یافتن و گم کردن پادشاهی باستانی ارمنستان است.این روستا یکی باز یافتن قدیمی ترین شهرهای ارمنستان است که نوشته ها پیامدها فرهنگی اخلاص تاریخی الگوهای پربها معماری ارمنی است.این آبادی اولین بار اندر قرن نهم میلادی ایجاد شده است.این آبادی همچنین تو قرن ۱۷ میلادی زیر سیر پادشاهی ایرانی ها بطورکامل بازسازی شده است. این آبادی آنقدر زیبا می ریح که می توان آن را گیوه روباز نامید. جلق روایات دوباره پیدا کردن منابع مختلف، این واحه به این از روزگار باستان وجود داشته پاکی نام متعلق را از خدای اورارتویی ایشتار می‌دانند.


 


مردم آشتاراک بسیار مهربان، اهل فرهنگ و کار بوده قدس نویسندگان صفا سرایندگان و پایه ها زیادی را تحویل مجمع ارمنی داده‌اند.


زمانی که برفراز ارمنستان گشت کردید  بی شک برای بازدید باز یافتن این واحه بروید.


اگر درون میان نفر ابوالبشر و جانور قرار بگیرید، یا اندر مورد شهر جست و جدول کنید به افسانه ای که درون این شهر روایت شده خواهید رسید. اسطوره ای غم انگیز که موجب مصنوع و آفریدگار شدن ثلاث جاذبه گردشگری تو این ولایت گشت. روایت است که درون زمان های گذشته ۳خواهر متمنی یک امیرزاده می شوند. دو اخت بزرگ نمدار آبداده برای خوشبختی آبجی کوچکتر، تصمیم به انداختن خود در عصاره می گیرند. نفع علیه و له روی بالا و همین ترتیب یکی آش لباس ناخرم و پرطراوت بی رونق و پررونق و دیگری وا لباس سرخ فام خود را به آب می اندازند. آباجی سوم پس پیدا کردن فهمیدن ماجرا، آش لباس سفید رنگی خویشتن را به عصاره می اندازد. شاهزاده که ماجرای سه دده را میشنود نفع علیه و له روی بالا و یاد انها ۳ کلیسا به صیت رنگهای لباسشان تو دره میسازد و برحسب این داستان طی قرون مختلف اندر این دروا سه کلیسا خلق شده است. بهترین کلیسای باقیمانده کلیسای سرخ است که درقرن سابع میلادی خلق شده است خلق کلیسای سفید فایده قرن ششم وکلیسای زرد پهلو قرن ۱۳ و۱۴ بی پایه می شود.


یکی دیگر باز یافتن مناطق دیدنی اشتاراک پلی است که باز یافتن دره kasakh می گذرد.


همانطور که در اوج گفته شد، آشتاراک رد مهمی در میانه روی و اسراف ملی یکدلی زندگی فرهنگی اجتماعی دد دیو ارمنستان بازی می­کند.


از جاهای دیدنی حوالی ایروان همچنین پلی است اسمی پل کاساخ مربوط ضلع سود قرن ۱۷ میلادی .این پل آغوش روی آبدان کاساخ بناگر شده است.این پل گفته می­شود توسط سید گریگور باز یافتن تاجران فقیر کاناکر پیدایش شده است که  از سه آتش نا برابر تشکیل شده است.


آشتاراک همچنین یکی پیدا کردن مراکز صنعتی تو ارمنستان است. یکی باز یافتن بزرگترین کارخانجات لبنی ارمنستان هم تو این دهکده واقع شده است.همچنین برخی دوباره پیدا کردن مراکز تولید بی آلایشی فراوری محصولات کشاورزی و دامی نیز در این عمارت کهن فعالیت می کنند.


در آشتاراک ۷ مدرسه و ۶ مهدکودک قدس ۴ آموزشگاه هنری نیستی دارد.موزه ها اخلاص کتابخانه های عمومی هم درون این ولایت قرار گرفته اند.همچنین جمعیت فوتبالی هم شهره میکا کاساخ بود دارد. بی همسر استادیومی که تو آشتاراک هستی و عدم دارد ورزشگاهی با ۳۵۰۰ نفر هنرمند و تماشاچی است.


جالب است بدانید که واحه آشتاراک با شهر آلفورتویل فرانسه همشیره و داداش خوانده هستند.

+ نوشته شده توسط Amlakia در چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۸ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha