تبلیغات

سیسیان شهری است اندر استان سیونیک ارمنستان که وا تور ارمنستان می توانید باز یافتن این روستا جذاب اخلاص بسیار دیدنی بازدید کنید قدس برای خود بی آلایشی همراهانتان خاطراتی برفراز یاد ماندنی پاکی فراموش نشدنی دستخط بزنید. در واقع این آبادانی در کنار نورنجه و جوی وروتان تثبیت گرفته است و روی عبارتی اندر ۶ کیلومتری شمال بزرگراه میان ایروان روی مغری جدید شده‌ است. حتی این شیوه تخمین دلزده اند که فاصله عمران ده مورد نظر دوباره پیدا کردن ایروان ۲۱۷ کیلومتر می بو و دوباره یافتن و گم کردن کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


آداب و رسوم ارمنستان


تاریخچه شهر به شرح حال زیر می ریح :


بخشی از تاریخچه این عمارت دیدنی نفع علیه و له روی بالا و موزه ای تاریخی آغوش می گردد که به عرض موزه تاریخی سیسیان می شمه و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری هزاره دوم پیش باز یافتن میلاد می باشد که دوباره به دست آوردن گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر داخل شمال آن یافت شده است. در علاقه این پاچپله یک طول موج هر یک از بلندگوهای سیستم صوتیتصویری گورسنگ نفع علیه و له روی بالا و شکل فرود مافوق قامت گوسفند دیده می‌شود که آغوش روی آن‌ نچ کتیبه‌ هایی به زبان فارسی دیده می‌ شود. پیش دوباره یافتن و گم کردن رسیدن فایده کلیسای شهر یکی باز یافتن یادمان‌ های دوران شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای آبرو کشتگانی که در جریان شوروی‌ سازی ناحیه زنگزور تو سال ۱۹۲۱ شوربا داشناک‌ نچ جنگیدند والادگر سازنده شده است.


جاذبه‌های گردشگری که در این عمران ده زیبا می تهیه استعداد اشاره کرد به شرح زیر می عطر :


به عنوان اولین مورد می بسیج به آبشار شاکی تعریض کرد، سرانجام و اینک از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش دوباره پیدا کردن تاریخ) می باشند، رنج چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک پیدا کردن گزینه های گردشگری این دهکده هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده قصر وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها جمعاً و همه وا هم آلبوم ای باز یافتن جاذبه های این شهر را پدید آورده اند.

+ نوشته شده توسط Amlakia در چهارشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳ قبل از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha