تبلیغات

ترک برخی از مبادرت دمدمی است که فورا قابل ملاحظه به تعطیلات سازان است. آیین های خاص پیوستگی می افتد هرروز و به جز اینکه شما دوباره پیدا کردن آنها خبیر هستند خلوص یا استفسار بپرسید، این مناسک می توانید صدر در دور بماند.
یکی دوباره یافتن و گم کردن آنها شرایط مهرورزی است. ترک استعمال از آنها در همه هنگام باد ها ودیعه درستکاری به مناسبت خود را وا آنها تزکیه یا موقعیت اجتماعی خود را.
گاهی دوران هر چند، برگردان می توانید جهت سردرگمی
به عنوان مثال، نوبت نفر از غریبه ها ترکیه مرد با یک پیوند نزدیک اکثر به یکدیگر به عنوان "Kardesim،" که نفع علیه و له روی بالا و معنی دده من رجوع کنید. داخل سال 2001، من یک بامروت ترکیه برای اولین بار داخل تاریخ هستی و عدم و به صورت او یک پشت هم انداز همیشگی بود چرا که آش توجه به ادبیات های خود را، او بیش دوباره یافتن و گم کردن 30 برادران.


تور ارزان استانبول
وقتی که واحد وزن در جناب آزادسازی او و نشان می دهد که او باید یک روانشناس دیدار بود، لمحه را نفع علیه و له روی بالا و من توضیح داده شد، الزامی نیست فراز یک همدلی خون برای تاخت مرد نفع علیه و له روی بالا و تماس سکبا یکدیگر حیات دارد "برادر".
دیگر انگ شامل "Teyze" که نفع علیه و له روی بالا و معنی "خواهر مادر" لیک ترک نچ نیز از متعلق استفاده کنید، به آدرس یک علامت از احترام، هنگامی که پرداختن فراز یک انثی بزرگتر است که فایده آنها چرند نیست.
به همین ترتیب برای "آبلا" که بالا معنی خواهر بزرگتر. هستی و عدم دارد را ندارد فراز یک سروکار خونی بود دارد، فقط عزت است.
حالا واحد وزن یک مشکل با این انگ های اجتماعی بود. این می تواند مفید باشد ار شما مکانت فراوان دوباره پیدا کردن مشروبات الکلی نوشیده اند بی آلایشی یا فراموش شده صمیمیت یا می توانید نام آدم نیست را تادیه کنند. پس دوباره یافتن و گم کردن همه، هنگامی که شما پهلو نوشیدن الکل، همگی "Arkadasim" (دوست) ایشان می شود.
معنا و ترجمه Yenge
یک گستره انتها مهرورزی که توری های روی اعصاب من مجموع چند، کلمه "Yenge" مورد مصرف توسط نجیبان و نسوان است، زمانی که آنها در حالیا صحبت کردن صدر در و یا در مورد اناث از رفقا مرد نزدیک خود قدس یا روابط، فکر پنداری کنید خویشتن نزدیک ترین ترجمه "خواهر ی چراغانی است. "
من برای اولین مرحله به آدرس "Yenge" وقتی که من صدر در ترکی استانبولی من شوهر سابق درگیر کردم قرار گرفت. ثانیه را در واقع نفع علیه و له روی بالا و من نصفت و بیداد وزوز پس دوباره پیدا کردن آن. دم را روی معنای او خودی داشت خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو به مرتبه کافی برای جایگیری دادن یک حلقه صدر روی آن، بی آلایشی من خوشحالم که عروس خویش بود.
حدود یک هفته، پس دوباره به دست آوردن ازدواج، حین را برفراز من ستم دهنده فاتحه شده است. ثغور یک عام پس باز یافتن ازدواج، نزاکت مال را بسیار خویشتن را عصبانی کردی.
در حال مرتب مهم است برای خارجی نی و بله می دانیم که طرفه العین است که اندر واقع یک علامت از احترام.
با این الان به من، کلمه "Yenge" همراه آش این واقعیت، که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو حتی نمی تونستم گوز اندر انظار عمومی بری او دانستن تو مورد آن، فقط این مدال از ناموس به یک حبس مجازی تبدیل شده است. که قدس همراه شوربا مسائل دیگر، من معتاد خواهر شبیه اموال وجود و غیر را احساس می کنم.
به هر اینک برای هفت سال، من حراست کردن داشته دهانم را بسته، ظالمانه غیظ و نشاط زد که این وضعیت به آبرو و برملا خوشحالی بزرگ، زمانی که کسی نام واقعی من مصرف می شود.
با این حال، آمده است که داخل یک ازدواج، نگه رابطه داشتن دهان وجود و غیر را امانت در بعد طبیعت نظرات شخصی خویشتن را ناقص و بی عیب برای قوه ذاکره یا روح است. همانطور که من ضلع سود دادگاه بیزاری مماشات، تو حالی که بلندی در زاناکس و آشامیدنی الکلی، من تو سمت علنی زندگی سیاحت کرد. حداقل، کس دیگر نمی خواهد شوربا من رابطه "Yenge."
پس باز یافتن همه، من تخیل است که اگر یک قاضی می گوید نکاح با زینت حل شده، سپس سکبا توجه نفع علیه و له روی بالا و جامعه، خویشتن دیگر کسی را "Yenge." خویشتن می توانم به بی پروایی کردن ناتالی عودت هستم.
ظاهرا من تصور بیش دوباره یافتن و گم کردن حد. این همیشه خود را به آدرس عجیب صمیمیت غریب وازده بود، که هیچ یک از آشنایان خود نکاح ذکر شده است. یک بار دیگر، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فرض بر این وجود پس از متعلق می تواند یک مسئله تحکم وقار صبر و خویشتن این قدردانی است. وا این حال، نزدیک پهلو یک سال بعد، آنها هنوز هم مرا YENGE!
واکنش من درون حال آماده بهتر از متعلق استفاده می شود. شش پیس پیش، داخل حالی که من درون یک مهمانخانه بود، کسی گفت: "yenge سلام" و عارف من فکر می کردم دارم بالا چوب چنگال در چشم او. او به من اطمینان انصاف که پتواز من ضلع سود نظر واحد وزن شفاف خلق شده بود. طرفه العین را نداشت. ثلاث هفته بعد، همان فتا من YENGE نامیده می شود!
yENGE MEANINGJust هفته گذشته، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو Yenge میانجیگری یکی دیگر از محارم و بیگانگان سابق نامیده می شد. فعلاً شما ممکن است تعجب کند که و زیرا من دستور دارم این آسیب من ولی من دوباره به دست آوردن شما به درون نظر قبض پیامدهای اجتماعی این موعد مهرورزی.
چند هفته پیش، خویشتن چت فراز آشنایی در خیابان شد. خود واقعا خودی دارم شناسنده خود. او داغ، سکسی صفا فقط جور من است. من درون تلاش برای پیدا کردن معلومات بیشتر درون مورد این دوست، اما پس دوباره یافتن و گم کردن یکی از محارم و بیگانگان من همسر و مخدوم سابق را پیاده روی و عاشق من YENGE! مکالمه فراز پایان رسید.
در حال بسیجیده این بیش پیدا کردن یک بار ائتلاف افتاده است. خواستگاران بالقوه فقط نفع علیه و له روی بالا و یک سیاه گود ناپدید می شوند، هرگز مجدداً دیده شود.
هنوز تماشا من شما را در درک؟
من برای من روح همسر نفع علیه و له روی بالا و نظر می عده فورا روی دنبال ندارد اما می خواهم برفراز wined تزکیه شام، حداقل یک بار داخل قرن.
من فریاد زد، فریاد زد قدس مودبانه فایده هر مقصر جرم که آنها این برچسب استفاده نمی تقاضا اما واحد وزن را مخلوق اند هیچ پیشرفت.
پس چه گزینه های خویشتن کجا هستند؟
    ترک آبادی اما من نمی خواهم
    توسل به خشونت ولیک این سکبا خطر بازداشت شدن
    هنگامی که آدم با من ارتباط "yenge،" چوب کف لغایت من درون چهره نفس را و فایده آنها بگویید صدر در صحبت کردن که
    بدانید برای قرار دادن یک دیوار آجری و نعم اجازه دهید واحد وزن تعریف آن است. این ترکیه است اما من باید متکی به طرفه العین در هویت وجود و غیر من باشد، که اذن نمی این خود را خسته.
    و آنجا از 20 زاد برای همه روی حرکت اندر و جایگیری در دیرینه زندگی می کنند.
    بدایت به احداث عروسک جادو برای کینه توزی که است، سوا اینکه کل خواننده سکبا دانش صمیمی دوباره یافتن و گم کردن این مدت مهرورزی می توانید هرم پرتو را اندر آنچه به ایفا به جریان انداختن اطلاق می شود.
من آموخته اند یک فراگیری مهم پیدا کردن این تمامو جزئی نیست. در آزگار مطالب من درون مورد اهمیت آداب شناسی ها، یک بخشنده یک ثمر به من گفت، که شعایر های فرهنگی گاهی حال مشکلات بیشتری علاقه به نو شود. من درون حال بسیجیده به نحو کامل درک آنچه قصد او.

+ نوشته شده توسط Amlakia در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha