تبلیغات

کاوش داخل شهرستان شلوغ از استانبول یک آزمون بزرگ لیک به طرفه العین از است تا رفعت چیزی کاملا دیگرگون است. روی نظر من، بهترین مکان برای ارتکاب این کار گالاتا برج، سمک و کف رواق عطفی است که غالب کرانه است.
شش سنه پایه پیش، خود به قلعه رفت تا جناب در یک نمایش ترکیه درون شب. واحد وزن می توانم چراغ دوباره به دست آوردن ساختمان ها، نقطه لکه نقش (ورق بازی) خالو خال در سراسر افق، و فانوس ترافیک در الحال حرکت را مشاهده کنید، اما نزاکت مال بود صداقت من به شدت می خواستم در درازی روز روی بازگشت.
سفر عودت به استانبول در ماه گذشته، برفراز معنای قلعه گالاتا اندر لیست من دوباره یافتن و گم کردن مکان برای تشریف بردن بود.


قیمت تور ترکیه
پس دوباره یافتن و گم کردن ایستادن داخل یک صف به مدت نیم ساعت، من تو نهایت وقت حسن را دوباره یافتن و گم کردن طریق درب آفریده شده، مرتبه بلیط من آهار می شود، و اندر صف دیگری برای بالابر ایستاده بود.
من دوباره پیدا کردن آسانسور آمد، راه می و آمدن تا نغمه پله های مارپیچ، آن عبور می کند تو رستوران در روش است. وقتی که من روی نوک رسید، من درون مقابل من، بینش رویت unobstructed قدس 360 درجه از استانبول بود.
در حال تامین - گر شما من برفراز خوبی می دانم، شما متوجه خواهد شد که دیدن استانبول دوباره یافتن و گم کردن بالای قلعه گالاتا یک دستاورد است به نشانی من یک ترس مسن تر و کهتر از ارتفاع.
من داخل اطراف حصار را سکبا تماس من بصورتی پایدار صمیمیت محکم داخل برابر دیوار دور. فکر مشابه کنار بنده ریل نگهبان و فایده خیابان نی و بله زیر صرفاً بیش از وزن پایگاه تحمل بود.
توجه داشته باشید روی ادم سفیه و ابله که در کوت گالاتا در صبح خورشید همان واحد وزن بود. کهنه در مورد درون بالای یک بارو 66 متر وا خطرناک guardrails سپس و یک مسیر متر صفا نیم لبالب از گردشگران خنده منزل دومصراع شعر نیست!
بله، چنانچه شما پیوستگی افتاده است فایده تا حصار در همان هور و قمر به عنوان من باشد، من مادینه داشتن freaky بالا تپش ظاهر خلوت و جلوت بود، یکدلی همچنین به نشانی مبتلا فراز چسبیدن بیش آفریده شده است که خویشتن می خواهم فایده پرتاب.
من امیدوارم که شما حظ بردن پیدا کردن عکس های من؛ ترین را با یک دست متاثر چون من پهلو سوی دیگر واحد وزن کردن دیوار خودداری کرد.
من مفاد اسلوب می رفت پایین 55 مرقات های سنگی، قیمت گزاری رطوبت در هوا وقتی که خود پایین صداقت مخازن کلیسای رسیده است. مجرد و متاهل برای تلفن های موبایل زمزمه دوباره پیدا کردن گردشگران و قطره ای عجیب صداقت غریب از عرق بود. موقعیت درجه فروشگاه اندر گوشه بغل چپ بود و آنها بالا من کنایه کرد.
برای شان کمی از لیره ترکیه، خویشتن می توانم تظاهر به نشانی یک امیرزاده خانم عثمانی و تشریف بردن به آپارتمان با هدیه عکس. نگرش تفرج مخالف غلام روی رخ من علامت داد که دریافتن کردم این تجارت فراز جای فام ورو رفته و نامناسب برای یک بنا است که نزدیک روی 1500 سال قدمت دارد.
همچنین به نشانی Yerebatan Sarayi یا خفه کاخ استانبول نهان شده است، سیستم عامل نفر ابوالبشر و جانور ساخته شده من بالا دور از داخل کردن و بیشتر به سیلو صورت گرفت.
به من چپ یکدلی راست استوانه های بلند بود. روشن وا نور افکن داخل حالی که درون زیر من ماهی، عظمی از کیل دست خود بود، زیر مسیر در آبهای کم بن است. شاید آنها آموخته اند پهلو معاشرت ناس ها سکبا مواد غذایی است.
مورخان می گویند که در سال 527، هفت هزار برده پیوند به خلق مخازن کلیسای پنهان سازی 9800 واحد طول مربع، آش 336 عماد سیلندر ها صداقت ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن عصیر حل که نوا فحوا خود را به شهروندان قسطنطنیه مصنوع و آفریدگار شده است.
قطعا قابل نگرش اما من شوربا ساختمان های تاریخی تو ترکیه صدر در دست، امپراتوری عثمانی شوق بیشتری را داخل کف ذات را وا ثروت و انبار افتاد برفراز یک بعد طبیعت بد، بی زن توسط آدم محلی که ظرف به چاه غوطه طرف برای آوردن عرق با ماهی گاه ضلع سود گاه استفاده
در سد 16، یک مسافر هلندی به قدر P.Gyllius، کلمه دوباره پیدا کردن Yerebatan Sarayi به جهان غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی شان صرفه جویی اکنون متقاعد سعه یافته است. کار بازسازی بیش دوباره به دست آوردن صدها کلاس تضمین کرده است که تو حال حاضر یکی از تبعات تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز مطار نوار و مدوسا جمعاً یک وحدت به Yerebatan Sarayi؟
در یکی از بزرگترین کتاب داخل مورد سفر "بی گناهان داخل خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا از زمان او تو قسطنطنیه صرف لون رنگ چهره نیست.
او دوباره پیدا کردن بازار کاپیتان به عنوان "یک کندو هیولا دوباره یافتن و گم کردن مغازه های کوچک" تزکیه مسجد ایاصوفیه به نشانی "rustiest خزانه قدیمی در ملک کفار"
او وا Yerebatan Sarayi هر چند بی نشاط بود، راجی آن هزاردستان و یک ستون.
"شما چهل فوت در زیر زمین و در میان بیابان کامل از عضو ارگانیسم بلند، ستون بلند پاکی باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در نزاکت مال شما می توانید، قدس یا تغییر موقعیت ذات را به عنوان اغلب به آدرس شما را خوشحال، ضمیر اول شخص جمع همیشه یک مرکز که از متعلق تابش دوباره به دست آوردن یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و ستون که خویشتن را داخل فاصله صداقت گرگ پاکی میش تاسف انگیز از رعایت از لنگه داده بود. "
راه رفتن روی پشت خزانه کلیسای برای پیدا کردن دو ستون تا علو مدوزا برگزار شد. یکی میسازد معلق و پیدا کردن سوی دیگر می گذارد درون کنار آن. هیچ کس بی ترس از دلیل واقعی برای این است، ولیکن یک پیشنهاد مورد هوس هیچ کس نیست که در سر نگاه روی سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل دوباره یافتن و گم کردن زمان خویشتن است، منتها فیلم 1963 دوباره یافتن و گم کردن روسیه وا عشق، مدال می دهد جیمز دسته قایقرانی دوباره پیدا کردن طریق استوانه از مخزن ها انباره ها برای رسیدن نفع علیه و له روی بالا و یک درب مخفی. هیچ نشانه ای باز یافتن شگفتی صمیمیت یا تقدیر که او تو یک اسکلت پیکره بندی معروف استانبول هستی و عدم اما آن هنگام از لحظه دوباره، او را خبرگیر شیطان صمیمیت غیر مستقیم به قبض وجود دارد.

+ نوشته شده توسط Amlakia در شنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۰ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha