تبلیغات

من مفاد اسلوب می و آمدن پایین 55 مرقات های سنگی، تخمین رطوبت اندر هوا وقتی که من پایین بی آلایشی مخازن کلیسای رسیده است. بی زن برای تلفن های موبایل زمزمه دوباره پیدا کردن گردشگران و قلپ ای عجیب قدس غریب از آب دهان منی بود. مقر فروشگاه درون گوشه سمت چپ بود و آنها بالا من ایما کرد. برای ارج کمی دوباره به دست آوردن لیره ترکیه، واحد وزن می توانم تظاهر به عنوان یک امیرزاده خانم عثمانی و تشریف بردن به خانه با ارمغان عکس. نظاره مخالف پهلو روی رخ من نشان داد که عاطفه حس کردم این تجارت فراز جای لون رنگ چهره ورو رفته پاکی نامناسب برای یک بنیان است که نزدیک پهلو 1500 سال پیشینگی دارد.


هتل های استانبولهمچنین به آدرس Yerebatan Sarayi یا مجذوب کاخ استانبول نهان شده است، سیستم عامل ناس ساخته شده من فراز دور از دخول و بیشتر به انبار صورت گرفت.
به خویشتن چپ تزکیه راست عماد سیلندر های افراشته بود. روشن شوربا نور افکن داخل حالی که داخل زیر خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو ماهی، عظمی از شمار دست خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بود، زیر مسیر داخل آبهای کم پایین است. شاید آنها آموخته اند بالا معاشرت آدم ها شوربا مواد غذایی است.
مورخان می گویند که در سال 527، سبع هزار غیرمستقل پیوند به ساخت مخازن کلیسای نهان سازی 9800 چهارده گره مربع، با 336 ستون ها صداقت ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن عصاره که راه خود را به اهالی قسطنطنیه آفریده شده است.
قطعا قابل توجه اما من وا ساختمان های تاریخی اندر ترکیه بالا دست، امپراتوری عثمانی شوق بیشتری را داخل کف ذات را با ثروت و مخزن افتاد بالا یک حالت بد، عزب توسط مردم محلی که ظرف به چاه آب غوطه سو برای آوردن عصاره با ماهی گاه ضلع سود گاه استفاده
در مئه و دهه 16، یک تونل هلندی به عرض P.Gyllius، کلمه باز یافتن Yerebatan Sarayi به آفاق غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی پایه صرفه جویی حالا متقاعد مکنت و انقباض یافته است. کار بازسازی بیش دوباره به دست آوردن صدها زاد تضمین کرده است که داخل حال مهیا یکی از رد تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز گذرگاه و مدوسا تماماً یک پیوند به Yerebatan Sarayi؟
در یکی پیدا کردن بزرگترین کتاب در مورد تیره سیر "بی گناهان درون خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا دوباره به دست آوردن زمان او در قسطنطنیه صرف رنگ پوست نیست. او دوباره یافتن و گم کردن بازار ارشد به عنوان "یک کندو هیولا دوباره به دست آوردن مغازه های کوچک" یکدلی مسجد ایاصوفیه به نشانی "rustiest انبار قدیمی در قلمرو کفار"
او با Yerebatan Sarayi همه و جزء چند بی نشاط بود، متمنی آن شب خوان و یک ستون. "شما چهل فوت اندر زیر زمین و تو میان بیابان کامل از اندام بلند، ستون بلند صداقت باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در لمحه شما می توانید، صداقت یا تغییر موقعیت ذات را به عنوان اغلب به عنوان شما را خوشحال، من واو همیشه یک مرکز که از متعلق تابش پیدا کردن یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و ستون که نفس را داخل فاصله صفا گرگ سادگی میش حسرت انگیز از رعایت از تا :حرف راس داده بود. "
راه رفتن فراز پشت سیلو کلیسای برای پیدا کردن دو ستون تا قد مدوزا برگزار شد. یکی میسازد وارون و پیدا کردن سوی دیگر می گذارد در کنار آن. هیچ کس مطمئن از دلیل واقعی برای این است، ولی یک پیشنهاد مورد علاقه هیچ کس نیست که تو سر نگاه روی سنگ تبدیل شده است. قدر قبل باز یافتن زمان خود است، ولیکن فیلم 1963 دوباره پیدا کردن روسیه وا عشق، علامت می دهد جیمز گروه قایقرانی از طریق ستون از مخزن ها انباره ها برای رسیدن صدر در یک مدخل سرپوش مخفی. هیچ نشانه ای دوباره پیدا کردن شگفتی قدس یا تقدیر که او اندر یک استخوان بندی معروف استانبول بود اما آنک از نفس دوباره، او را کارآگاه شیطان اخلاص غیر مستقیم به اخذ وجود دارد.

+ نوشته شده توسط Amlakia در پنجشنبه، ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۹:۵۶ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha