تبلیغات

طی این موعد من تو ترکیه، من صدر در دیدن زنان محجبه شده اند. علامت دادن رو خود را، اما نهان سازی موهای خود را، استه جوان محرک شده پوشیدن حجاب آلامد روز آش مفهوم شیک اسلامی است. خود دیگر یک نگرش تفرج دوم را در زنان محجبه تزکیه به علایق های عجیب اخلاص غریب که نزاکت اجتماعی متوقع آن، پوشیده ستر خودم.
این یک داستان متفاوت هستی و عدم زمانی که من تو بیپازاری، یک منطقه نزدیک پهلو پایتخت ترکیه نبیه شده است؛ آنکارا. این منطقه تو تاریخ عثمانی غرق صداقت یک پست اصلی تجاری اندر قدیمی جاده ابریشم در حال به کاربستن از مغرب به مشرق بود.
هر دستور کار در حالیا به ترکیب پاکی ایستادگی کردن به نشانی یک توریست برفراز زودی فراموش شدند. خویشتن نمی تواند بی حرکت خیره در پایه نژاد قدیمی مرطوب از مردان نرینه ها بیپازاری! من قدرتمند به احتیاط هستی و عدم چرا که سبک وجود و غیر را دوباره یافتن و گم کردن روسری واحد وزن گرفتار.


تور استانبول
دیگر در راستا از سبک های عادی، وقت حسن شبیه یک شال ضلع سود جای یک حجاب. پوشیده خارج از خانه، کمربند بالای تن خود را تحت نهان سازی و گونه ها رنگ نه و مدل های خال خال. این بهره مهمی از کمد تبختر برای یک ماده مسن نم است سادگی همراه سکبا لباس Bindalli، بخشی دوباره پیدا کردن هویت خویشتن را شکل میدهد.
من مجموع یک از نسل جوان سکبا پوشیدن شال افراشته / روسری سر، که دستگاه من سکبا یک پرسش خال خال. آیا آنها رایج اتخاذ به نشانی مسن مرطوب خواهد شد خلوص یا نقش تابلو bürgü دوباره به دست آوردن بیپازاری صدر در کتاب های تاریخ درون 50 سال وقت محدود؟ روند وضع افاده همیشه در طول سال تغییر قدس من زیر این سکبا علاقه زیادی خواهد بود.


دور در داخل دیوار حیاط سنگ افزون یک کارگاه کوچک و دلاور و خاکی بود. چشمانم را squinted واحد وزن را باز یافتن طریق سن پادگانه های قدیمی رنگ پوست آمیزی خیره، امان نیستید که آیا این فروشگاه open.An پیرمرد تو را باز کرد و غیظ و نشاط زد. سیما چروکیده و عمل خمیده صدر در تصویر کشیده سن او. من شگفت زده او هنوز اندر زمان خود از زندگی کاری شد، اما او بالا من گفت، کار او بود کار نمی کند لیک به جای بحبوحه و شوق. او مطلع و تازه کار در احداث کفش غازی عینتاب بود.
همانطور که او بالا من علامت داد سوداگری خود را، او داستان خود را گفت. رابطه داشتن همه چیز قبلا برفراز دست از پدرش، او ساختن شده حیات کفش برای 65 سنه پایه است. این نهایی خانواده به صیت بود که 600 سمت کفش چرم برای تروی فیلم وا براد پیت.
از آن مشکل است برای خلق کفش متمایز شده به عنوان "یمن" و خلوت و شکیبایی به سیراب فراوانی مورد نیاز است. متمایز شده برای نگه رابطه داشتن پاهای سرد درون تابستان قدس گرم در زمستان، این روزها تقاضای زیادی برای آنها آش این حالا کفاش حیات نگران نیست بود ندارد. او موجب می شود بسیاری دوباره یافتن و گم کردن کفش اختصاصاختصاصی رقص سربازان درون سراسر کشور که نمایش گذاشتن رقص روستای قدیمی و بار خود را نیز به پیشکش محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.
به همان قدر که معامله خود را دوست داشتنی ملیح بود، شخصیت او شیفته خود بیشتر است. پس از به رهبری یک زندگی بسیار مگر دیگر است، او هنوز ملال خندان نیستی و هیچ مقصد ای دوباره یافتن و گم کردن پشیمانی، آشفتگی، صداقت یا هدف نصب العین آرزو و اسف را نشان داد. هرگاه من می توانم سن صمیمیت سال او برسد اخلاص هنوز دریغ مشاهده جهان سکبا خوش بینی، واحد وزن بیش پیدا کردن خوشحال خواهد شد.

+ نوشته شده توسط Amlakia در سه شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۱ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha