تبلیغات

هتل های لوکس و بی حرکت متعلق فراز زنجیره جهانی مشهور جهان در ارمنستان مسدود و آزاد شده است. درون این مقاله، ما توجه شما را نفع علیه و له روی بالا و یک راهنمای دقیق، که من وشما امیدواریم من وآنها و آنها کمک خواهد کرد حق برگزینی است.
ماریوت ارمنستان در مرکز ایروان فقط درون مقابل میدان جمهوری وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. پروا هتل است: فقط درون کنار من وشما می توانید کافه آرام و بار ها، بانک، پاچپله تاریخ ملی، مجلس بخت را ببینید. داخل فصل گرمسیری فقط اندر مقابل هتل من وتو می توانید علامت می دهد الهام بخش و مشتاقانه از چشمه نوا آوازه لذت ببرید. و طرفه العین را بی همسر سه دقیقه امتداد بکشد تا بالا لوکس شمالی خیابان های منتهی به ساختمان نامدار اپرا و اپرا تئاتر. پیاده روی ده دقیقه باز یافتن هتل است محبوب اندر میان گردشگران عادلانه "Vernissage"، که در آن شما می توانید انواع سوغاتی های ساده خرید بود دارد. هتل خویشتن را نزاکت مال به کلاس پنج هنرمند ارائه می دهد بی آلایشی بزرگ، منزل های دوجداره عایق صوتی، تزئین شده فراز سبک کلاسیک، قدس همچنین 5 غذاخوری ها و کافه حضانت غذاهای بین المللی، حجره کنفرانس، آبگرم، سالن زیبایی، سالون بدنسازی، پارکینگ رایگان پاکی دسترسی بالا اینترنت درون کل هتل. تقریبا جزئتمامت از اقامت گردشگران اندر هتل، ذکر مهمان نوازی و نگرش کارکنان.


اقتصاد ارمنستان
هتل های دیگر پیدا کردن "ماریوت" سکبا نام تجاری در یکی دوباره پیدا کردن پیست های اسکی نامدار ترین ارمنستان جدید شده است - Tsaghkadzor. نامحدود دلمه کردن آن در دوازده ماه) 2012 برگزار شد اخلاص دوم اندر زنجیره ای از ماریوت ارمنستان شد. ماریوت Tsaghkadzor عرضه می دهد 100 اتاق معتدل و 7 ویلا شوربا 5 حجره خواب، قاطبه طراحی برای اوقات خوشی و کسب صفا کار سفر دلپذیر است. اندر اینجا اندر خود فعالیت ها 5 رستوران صفا کافه، یک استخر، یک حوضچه سرپوشیده، جکوزی، سالن بدنسازی قدس تنیس گرم دادگاه ها صمیمیت زمینه های خاص برای تیم های ورزشی. برای کسانی که مایلند صدر در صرف یک میتینگ کسب خلوص کار یکدلی یا داخل یک کنفرانس تو هتل دارای یک تالار کنفرانس پرداخته برای تا اینکه 400 نفر است.
سلطنتی لاله هتل نیز اندر مرکز ایروان، که برای مسافران که در یک حین کوتاه رغبت بازدید از آزگار جاذبه های اصلی این دیار بسیار واقعی اساسی است جدید شده است. خروج دوباره یافتن و گم کردن هتل، شما خویش را درون یک میدان شارل آزناوور استراحت پیدا کنید. داخل اینجا جدید شده است «مسکو» سینما، و در نزدیکی شما معیار زیادی دوباره پیدا کردن کافه ها، کاباره ها، و لوکس فروشی های تحفه پیدا کنید - تو کوتاه مدت، تمام آنچه را که برای مسافران ضروری است. قدس به نیت و برون ایروان، میدان جمهوری، نزاکت مال را ثغور 5 دقیقه پیاده روی است. هتل خویشتن را نفع علیه و له روی بالا و یک کلاس دوباره پیدا کردن پنج آرتیست تعلق دارد، ارائه می دهد خانه های راحت، داخل سبک کلاسیک تزکیه یک بار ایتالیایی سکبا نمایش دوباره به دست آوردن شارل آزناوور میدان تزئین، رستوران، روسینی، خدمت نفع علیه و له روی بالا و غذاهای ارمنی تزکیه مدیترانه، آبگرم وا سونا و سولاریوم، سالون بدنسازی، آبگیر شنای حر در ظهر بام، مرکز هم آهنگی نسبت داشتن اندام، یک فروشگاه، پارکینگ رایگان و بسیاری دیگر
این مسافرخانه زیبا است که در خاک پارک کودکان اندر ایتالیا 1 خ واقع است. ما می توانید صدر در مرکز شهرستان دوباره یافتن و گم کردن هتل فقط اندر دقیقه 5/10، و باند است 20 کیلومتر فاصله دارد. ساختن اساس خود را دارای طراحی فوق العاده و دوباره به دست آوردن توف صورتی ارمنی مداخله فن آوری های اروپا شوربا عناصر از مفاد اسلوب حل های معماری ارمنی خلق شده است. این مهمان پذیر دارای 126 اتاق آوا ماکرو، جمیع یک پرداخته به تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی وعده و. اینترنت در کل مهمانخانه رایگان است. داخل رافائلو خلوص Mediterraneo غذاخوری ها، مهمان می تواند نمکین و بی نمک غذاهای ایتالیایی صداقت بین المللی کیف ببرید. و درون سالن آبگرم تمام شرایط برای یک استراحت بسیار عالی ایجاد می کند: یک آبی گرمسیری حمام ماساژ، سونا، حمام و یک واقعی است.
این تابستان داخل ارمنستان گشایش شد «دو درخت» هتل لحظه به شهره زنجیره ای هیلتون است. این است که در مرکز شهرستان اندر گریگوری Lusavorich خیابان 4/2 حادث :اسم تازه شده است. محل مفت دسترسی راحت و بغرنج به شرکت کسب صفا کار و جذبه های محبوب داخل Yerevan مهیا می کند. دسته بینالمللی زوارتنوتس عزب یک درایو 15 دقیقه راه است. هتل وجود و غیر را درون یک عمارت ساخت 15 مرتبه آسمانه زیبا جدید شده است خلوص 176 اتاق باتانی مجهز با آزگار امکانات لازم، دوباره به دست آوردن جمله تلویزیون 32 اینچ ال سی دی، میز کار هوشمند، مینی بار، یکدلی دوش. تو مهمان سرویس یک رستوران، 2 کافه ها، یک مرکز سلامتی آبگرم، سونا، تابخانه ترکی، سالن بدنسازی، تالار کنفرانس برای 400 تن است.

+ نوشته شده توسط Amlakia در شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha