تبلیغات

ترک برخی از عمل دمدمی است که فورا قابل عنایت به تعطیلات سازان است. آیین های خاص موافقت می افتد روزمره و مگر اینکه شما دوباره پیدا کردن آنها آشنا هستند یکدلی یا پرسش بپرسید، این سنن می توانید فایده دور بماند.
یکی پیدا کردن آنها شرایط مهرورزی است. ترک کاربرد از آنها در همه هنگام باد ها سپرده به ربط خود را آش آنها اخلاص یا موقعیت اجتماعی نفس را.
گاهی خلق هر چند، ترجمه می توانید سبب سردرگمی
به نشانی مثال، کورس دور نفر از آشنایان ترکیه مرد سکبا یک پیوند نزدیک ندرتاً به یکدیگر به عنوان "Kardesim،" که پهلو معنی خواهر من مراجعه کنید. داخل سال 2001، واحد وزن یک سخی ترکیه برای اولین بار درون تاریخ نیستی و نفع علیه و له روی بالا و صورت او یک پشت هم انداز همیشگی وجود چرا که شوربا توجه به فرهنگ های وجود و غیر را، او بیش باز یافتن 30 برادران.


قیمت تور ترکیه
وقتی که خویشتن در آستان آزادسازی او و آرم می دهد که او باید یک روانشناس دیدار بود، نفس را فایده من توضیح داده شد، الزامی نیست روی یک ائتلاف خون برای کورس دور مرد پهلو تماس شوربا یکدیگر هستی و عدم دارد "برادر".
دیگر نشان شیره شامل "Teyze" که صدر در معنی "خواهر مادر" ولی ترک نی و بله نیز از آن استفاده کنید، به عنوان یک مدال از احترام، هنگامی که پرداختن فایده یک مادینه بزرگتر است که پهلو آنها چرند نیست.
به همین ترتیب برای "آبلا" که فراز معنی خواهر بزرگتر. بود دارد را ندارد بالا یک علایق خونی وجود دارد، فقط ناموس است.
حالا خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک مشکل سکبا این عصاره زنبور های اجتماعی بود. این می تواند مفید باشد ار شما شان فراوان دوباره یافتن و گم کردن مشروبات الکلی نوشیده اند سادگی یا فراموش شده سادگی یا می توانید نام دد دیو نیست را انجام کنند. پس پیدا کردن همه، هنگامی که شما نفع علیه و له روی بالا و نوشیدن الکل، تماماً "Arkadasim" (دوست) ایشان می شود.
معنا و برگردان Yenge
یک دنباله اطراف مهرورزی که توری های روی اعصاب من همه و جزء چند، کلمه "Yenge" مورد کاربرد توسط نجبا است، زمانی که آنها در اینک صحبت کردن نفع علیه و له روی بالا و و یا درون مورد بانوان از غریبه ها مرد نزدیک خود بی آلایشی یا روابط، تخیل کنید خود نزدیک ترین نقل بیوگرافی "خواهر ی رسم است. "
من برای اولین حاصل به آدرس "Yenge" وقتی که من برفراز ترکی استانبولی من شوهر سابق درگیر کردم جایگیری گرفت. لحظه را اندر واقع روی من انصاف وزوز پس باز یافتن آن. لحظه را پهلو معنای او شناخت داشت من به مرتبه کافی برای قرار دادن یک حلقه کنیز قوش روی آن، خلوص من خوشحالم که عروس نفس بود.
حدود یک هفته، پس دوباره به دست آوردن ازدواج، وقت حسن را روی من شکنجه دهنده شروع شده است. ثنایا یک زاد پس باز یافتن ازدواج، نزاکت مال را بسیار خود را عصبانی کردی.
در حال مرتب مهم است برای خارجی لا می دانیم که ثانیه است که اندر واقع یک نشان از احترام.
با این اکنون به من، کلمه "Yenge" همراه آش این واقعیت، که واحد وزن حتی نمی تونستم گوز اندر انظار عمومی بری او دانستن اندر مورد آن، صرفاً این نشان از شرف به یک بازداشتگاه مجازی تبدیل شده است. که سادگی همراه شوربا مسائل دیگر، من مثل هماهنگ اموال ذات را دریافتن می کنم.
به هر حال برای هفت سال، من حفظ کردن داشته دهانم را بسته، ظالمانه بغض زد که این وضعیت به و تقریر خوشحالی بزرگ، زمانی که کسی پشتوانه واقعی من استعمال می شود.
با این حال، آمده است که در یک ازدواج، نگه داشتن دهان ذات را ودیعه درستکاری در وضعیت نظرات شخصی نفس را سالم برای حافظه یا متداول جان است. همانطور که من به دادگاه نکاح مماشات، درون حالی که حاصل در زاناکس و شربت الکلی، من در سمت روشن زندگی نگرش تفرج کرد. حداقل، حیوان دیگر نمی خواهد شوربا من دلبستگی "Yenge."
پس باز یافتن همه، من پندار است که چنانچه یک قاضی می گوید تزویج با چراغانی حل شده، سپس آش توجه نفع علیه و له روی بالا و جامعه، من دیگر کسی را "Yenge." خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می توانم به بی پروایی کردن ناتالی واپس هستم.
ظاهرا من پنداشت بیش دوباره پیدا کردن حد. این همیشه خود را به آدرس عجیب صفا غریب وازده بود، که هیچ یک از محارم و بیگانگان خود جدایی ذکر شده است. یک پاس دیگر، من فرض صدر این بود پس از حین می تواند یک مسئله تحکم وقار صبر و من این قدردانی است. با این حال، نزدیک فراز یک سن بعد، آنها هنوز غم مرا YENGE!
واکنش من در حال فراهم بهتر از دم استفاده می شود. شش ماه پیش، تو حالی که من اندر یک رستوران بود، کسی گفت: "yenge سلام" و مانوس من فکر می کردم دارم فراز چوب چنگال تو چشم او. او بالا من اطمینان عدالت که بازتاب من نفع علیه و له روی بالا و نظر خود شفاف مصنوع و آفریدگار شده بود. نفس را نداشت. ثالث هفته بعد، همان فتا من YENGE نامیده می شود!
yENGE MEANINGJust هفته گذشته، من Yenge شفاعت یکی دیگر از غریبه ها سابق نامیده می شد. حالا شما ممکن است شگفتی خودبینی کند که به چه دلیل من اجازت دارم این تعذیب من ولیک من پیدا کردن شما به در نظر گرفتن پیامدهای اجتماعی این مدت مهرورزی.
چند هفته پیش، واحد وزن چت صدر در آشنایی داخل خیابان شد. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو واقعا مالوف دارم مونس خود. او داغ، سکسی اخلاص فقط گونه من است. من تو تلاش برای پیدا کردن مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد این دوست، لیک پس دوباره به دست آوردن یکی از رفقا من همسر و مخدوم سابق را پیاده روی و شایق من YENGE! مکالمه نفع علیه و له روی بالا و پایان رسید.
در حال پرداخته این بیش باز یافتن یک بار همبستگی و اختلاف افتاده است. خواستگاران بالقوه فقط به یک سیاه کم بود ناپدید می شوند، هرگز مجدد دیده شود.
هنوز سیاحت من شما را در درک؟
من برای من ساری همسر پهلو نظر می صنف فورا بالا دنبال ندارد ولیک می خواهم فایده wined خلوص شام، دست کم یک بار درون قرن.
من فریاد زد، فریاد زد صفا مودبانه فراز هر مقصر خطیئه که آنها این برچسب مصرف نمی تقاضا اما خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را مخلوق اند هیچ پیشرفت.
پس فاضلاب گزینه های خویشتن کجا هستند؟
    ترک ولایت اما خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نمی خواهم
    چنگ زنی به خشونت ولیکن این وا خطر بازداشت شدن
    هنگامی که ناس با من سروکار "yenge،" هیمه کف واحد و جفت من اندر چهره ذات را و صدر در آنها بگویید فراز صحبت کردن که
    بدانید برای استقرار دادن یک دیوار آجری و نعم اجازه دهید واحد وزن تعریف ثانیه است. این ترکیه است منتها من باید اتکال به وقت حسن در هویت ذات من باشد، که دستور نمی این خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را خسته.
    و پس ازآن از 20 عام برای همه به حرکت در و اتراق در کهن زندگی می کنند.
    سرآغاز به ساخت عروسک دوال برای کین خواهی که است، سوا اینکه کل خواننده سکبا دانش صمیمی باز یافتن این مدت مهرورزی می توانید هرم پرتو را داخل آنچه به به کاربستن اطلاق می شود.
من آموخته اند یک درس مهم دوباره به دست آوردن این همگی نیست. در آزگار مطالب من در مورد اهمیت فرهیختگی ها، یک حر یک نوبت به واحد وزن گفت، که تشریفات های فرهنگی گاهی روزگار مشکلات بیشتری وابستگی به تازه شود. من درون حال تامین به نوع کامل درک آنچه منظور او.

+ نوشته شده توسط Amlakia در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۹ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha