تبلیغات

من گاه زیادی را در شرکت انگلیسی که در متعلق صرف برفراز ناچار، مطلب اصلی مباحثه به آنچه که ما دوباره به دست آوردن ترک فکر می کنم تبدیل می شود. اندر آخرین عداد مناسبت، سرآغاز کردم به حوصله این آمیزش تکراری و حفظه من عنفوان به شگفتی خودبینی به پایان متساوی این طیف. چه ترک واقعا باز یافتن ما استرالیایی فکر می کنم؟ آیا ما اکراه انگیز؟ آیا ما دو ساندویچ کوتاه دوباره پیدا کردن یک پیک نیک؟ آیا ایشان دوستانه، آدم خوشحال برو خوش نجم اقبال که اتساع شادی اندر همه محل برویم؟
با استعمال از این اندر ذهن، من آلبوم ای دوباره به دست آوردن کامل بررسی کوتاه خود من. برخی دوباره به دست آوردن پاسخ واقعا کم قیمت برای یک وبلاگ خانوادگی است و ناحق نادرست در اساس رفت. سکبا این اکنون سه پاسخ که موت گاه و زمان مجدد تکرار شد و تو اینجا آنها
ترک فکر می کنم استرالیایی ....


تور آلانیا
1: نوشیدن بیش از مرتبه الکل.
مست manThe ترک ها وا توانایی های عجب انگیزی ما پهلو نوشیدن مرتبت فراوان پیدا کردن نوشیدنی دیو یکدلی هنوز کرب ایستاده مجذوب. آنها همچنین تقریر کرد که پس دوباره پیدا کردن مدتی، ما بدو به بانگ مانند یک دوباره پیدا کردن کارخانه ربات توشیبا آثار و آنها واقعا می توانید یک کلمه من وشما می گویند درک نمی کنند.
بسیاری پیدا کردن ترک ها ضلع سود طور کامل اظهار کرد که خواه آنها نیمی دوباره یافتن و گم کردن کاری که من وآنها و آنها کردیم مصرف می شود، سر خود را برفراز طور دائم ضلع سود بیش دوباره یافتن و گم کردن کاسه مطهره برای بقیه شب باشد. آنها همچنین ایمن نیستید که به چه جهت ما می خواهیم فایده صرف تمام پول ما در چیزی است که منحصراً از پدر مقابل خواهد آمد بیست دقیقه سرانجام و اینک می باشد. به دور از بهانه تراشی ما برای سنن آشامیدنی ما، آنها داخل واقع لحظه را خودی دارم ثانیه را به آدرس آنها را مجهز می کند با دستمزد اندر پایان هفته است.
2: دختران انگلیسی راحت و بغرنج می باشد.
صاحبان غر باید تا اینکه در بغل در روزی که دختران انگلیسی درون سواحل ترکیه دون آمد بوده است. ظاهرا ایشان یک toobritish کمی متمنی به خیره در فلک در حالی که سعه آنها. نجبا ترکیه لمحه را دوست دارم زیرا پهلو آنها یک مهلت برای تمرین یک بند نر آذرین گرم تا پیش از ازدواج زن که وارثان خط خونخواهی خود تولید می دهد.
در یک مکالمه این ترتیب، من نفع علیه و له روی بالا و طرز شوریده کننده داخل تلاش برای توضیح افتراق در ادب بین دختران انگلیسی بی آلایشی دختران ترکیه شکست ضربت دیده است. بنابراین خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو به تلمیح به مسخره در چه حیات فقط گفتار شده بازگشت. مطمئنا، خواه دختران برای دادن ثانیه تا به سرعت مشکل پس از ثانیه پسران باید برای استعمال آن سهل میسر بی رنج باشد. من با یک نگاه غلط مواجه شد، آنگاه پنی کاهش یافته است خلوص او نوا فحوا می رفت داخل حالی که اخم. بزینهار باشید هرگاه من برنده است که یک یا مخلوق شده دشمن برای زندگی است.
3: ما خلق بی عیب بی آلایشی نقص
به همه کسانی که زاری که عظم اصل های آینده دوباره یافتن و گم کردن بریتانیا نفوس بی فرهیختگی و و ضجرت انگیز هستند، خویشتن امیدوارم که من وشما در اینک خواندن این که ترکها فکر می کنم ما جماد که طرفه العین را روی گفتن "مدیر" صمیمیت "متشکرم" می آید. ما ضلع سود طور مداوم دوباره یافتن و گم کردن شما تشکر کنم برای کلاً چیز. ضمیر اول شخص جمع را صدر در رستوران بروید، آهار برای مواد غذایی و دوباره به دست آوردن شما تشکر کنم پهلو خدمتکار. ما خرید یک روزنامه دوباره به دست آوردن مغازه های محلی صمیمیت می گویند: "متشکرم".
ترک واقعا نمی دانند که به چه نحو ما می تواند دوباره پیدا کردن دادن خاطرخواهی بسیار برای چنین چیزهای کوچک، ولیکن آنها لمحه را خویش دارم. به پایه کافی جالب توجه است، تمام افرادی که این گفت: در گردشگری کار کرده است. عموم یک دوباره یافتن و گم کردن آنها همچنین گفتگو که خواه رئیس خود آفریده شده آنها را با کس ترکیه کار تنها، آنها را ترک کنند. بدیهی است مالک و مایه و اب ما فراز ما آموخته خوبی!

+ نوشته شده توسط Amlakia در پنجشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۵۵ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha