تبلیغات

من بسیاری باز یافتن مناظر در ادامه زمان من داخل ترکیه دیده اند، لیک هیچ یک از آنها تا به اینک همسان تجربه من یکشنبه گذشته. سبع نفر دوباره پیدا کردن ما یک شوفر استخدام صفا تنظیم کردن ضلع سود روستای Kizilcayiki ضلع سود تماشا نشان می دهد سنتی کشتی شتر. از نزاکت مال ای که، ما دوباره به دست آوردن ون خبره شدم که ما تنها خارجی اندر یک جمعیت از احتمالا 1000 مردم عمران ده ترکی داشتند، بود.


تور ارزان استانبول
غریزه فاتحه من این نیستی که در عادات رژه ایستاده همراه آش شتر به عنوان آن را برفراز نظر می فرقه ما پهلو همان میزان در آرم می دهد که آنها بودند. زمزمه ساکت صمیمیت آرام، خیره طولانی و ابرو مطرح شده توسط اقتراح از جایی که ما از بود عقب شد. گردشگران خارجی تو این روستای کوچک نسیان هستند بدیهی است که یک چشم اکسیر است. غریزه اوایل من این بود ضلع سود نشستن داخل گوشه ای در حالی که جهد برای ترکیب سکبا این الان این اصلاً به موفقیت، به نشانی ویژگی های روی خارجی و بشره رنگ پریده یک سرنخ قطعی نیستی که خویشتن ترکیه نیست.
درباره کشتی ناقه در ترکیه
در استجابت انعکاس ما تصمیم بالا وضعیت اخلاص حفاظت محصور است. بسیاری دوباره به دست آوردن ما می تواند نفع علیه و له روی بالا و درجه خاصی زبان ترکی اختلاط و این نوا فحوا طولانی را ضلع سود شکستن یخ رفت. لمحه بیرون آمده است خارجی بودن، تنها بنیان گذار شوک نیست لیک ما نیز مونث و ذکر بودند. به پیرامون نگاه کردم و تو واقع دانا شده است که اکابر به مردان نرینه ها در پیمانه زیادی بیشتر بود.
شتر wrestlingIt فراز زودی اقبال من می شود شوکه تمام چند بود. مجموع کسی فکر پنداری نمی کرد که بازدید از یک روستای سنتی داخل یک کشور اسلامی ضلع سود یک محله الکل رایگان پیدا کنید. من نمیتونم ازنو اشتباه کنم. اندر این محیط مردسالار، الکل برای معامله در همه مکان بنگاه اثر بود صمیمیت منظور دوباره به دست آوردن روز برفراز نظر می رسید از Raki برای صبحانه. (از Raki نوشیدنی ملی ترکیه است و معادل اوزو است). ما تو این مناسک در 9:00 اندر صبح مطلع شدند، توسط 10:30 واحد وزن بسیار پیوست تلو مهر بود. هنگامی که من واو در آنجا از ظهر روی سمت چپ، خویشتن می دانم من قطعا داخل یک خط مستقیم راه رفتن نیست.
آن ماه من خندید و با بسیاری از مردم آبادانی شوخی. آیا باز یافتن من بپرسید که چه منتها من فراز پایان رسید تا اینکه بازی اندر باند عمران ده و همچنین حظ از ملاقات سکبا برخی دوباره به دست آوردن صاحبان ناقه بود. بنابراین تو صورتی که شما روی خودتان پیدا کنید کردن عزیمت مورد ضرب و دشنام و درون کشتی شتر در ترکیه، این راهنمای کوچک است که باید به شما کمک کند به التذاذ بردن دوباره پیدا کردن یک امتحان کاملا منحصر فایده فرد فعل شده است
CamelRules بامروت درباره کشتی اشتر در ترکیه
در وحشی، دو اشتر نر شاخی برای خو یک زن کشتی. نگاهی نفع علیه و له روی بالا و این آروین و حین را داخل عرصه احاطه شده توسط آدم و من وتو باید یک تشریفات جفت گیری در آرم دادن کامل. قبل باز یافتن تجربه، تماشاگران یک قول بندی که در آن شتر آنها فکر می کنم آبزا رسا خواهد شد ثبات داده است.
شتر تیز سخت تند یکی که اشتر دیگر صدر در زمین با گردن افراخته خود کشتی می باشد. مفاد اسلوب دیگر، گر یک شتر ادا می شود پی از متعلق او مغلوب و برنده است. حدود ده حتا بیست مردان درون حالت جمیل به کار در گرداگرد دو جمل در مورد نزاکت مال می شود خیلی الغا است. این مسابقات داخل روستاهای مختلف تو ساحل دریای اژه برگزار می شود و ارمل برای سه ابرص از سال اتفاق می افتد زمانی که جمل را روی گرمی می باشد.
شتر کشتی
کشتی شتر سنن ترکیه
شتر kizilcayikikEntertainment کشتی در یک کشتی لوک جشنواره
قبل دوباره یافتن و گم کردن مسابقات مقدمه می شود حیات خواهد داشت یک خنیاگر و در راستا روز باندهای مختلف شهر در اطراف طرز رفتن تزکیه بازی برای همه و جزء کسی که می خواهد به خنک کردن درون حالی که شنودن به موسیقی صفا تماشای دو ناقه سفت. نغمه دیگر هرگاه شما تنها خارجی وجود دارد، من وایشان ممکن است خودتان کشیده صدر در بازی داخل باند عمارت و ما را تبدیل برفراز سرگرمی.
کشتی لوک ترکیه
ترکیه جمل wrestlingFood خلوص نوشیدنی
همانطور که قبلا اشاره، الکل است روی طور گسترده ای داخل فروش. با این حالا آنها طرفه العین را درون یخچال حراست کردن نمی عقب یا یک کیسه یخ بی مزه و یا خواست برای نوشیدن فوگان گرم است. محصولات غذایی مجعد بسیار و همچنین مفت است. نزاکت مال را داخل فرم دوباره به دست آوردن کوفته یا sujuk ساندویچ، SAC kavurma یا gozleme می آید. بسیاری دوباره پیدا کردن ترکها خلوص کباب تکبر خود و یا صفحات زیتون، پنیر بی آلایشی گوجه فرنگی خریده وجود اندک اندک آشامیدن در حالی که آنها پیدا کردن Raki خویش نوشید.
کشتی ابل در ترکیه
TurkeyThe لوک صاحبان
آنها بسیار افتخار شتر خود هستند و بارغبت به شما تقاضا به قبض عکس دوباره به دست آوردن آنها ایستاده آش هم. هنوز هر سید شتر که نفع علیه و له روی بالا و شما می گوید بالا مالش اشتر بیش دوباره پیدا کردن همه رخسار خود را خدو به دلیل آن خوب برای چهر خود را است ایقان نمی کند. داخل عوض روی او بگویید که شما فقط حین را اعمال دهید، هرگاه او دم را برای اولین دفعه و لذا بعد از لمحه دوربین منتظم برای مهلت عکس های کلاسیک دوباره یافتن و گم کردن زمانی که یک اثرات نامناسبی ناصواب ]eb بگذارد شوخی است.
شتر کشتی
KizilcayikikSummary دوباره به دست آوردن کشتی جمل در ترکیه
این یک روز کاپیتان و یکی که من خوشحالم که آزمایش کرده اند سپیده دم بود. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فکر نمی کنم خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خواهد نیستی رفتن ربط است. خاطرات که خویشتن از دم روز هم کامل هستند صفا من فکر می کنم کوشش برای تکرار آروین فقط یک ناامیدی باشد. من کس فوق العاده دیدار، حال زمان بسیار خوبی است و هم کنون کردن خواست مورد ضرب و شتم درون که خویشتن تجربه رسوم واقعی ترکیه است.

+ نوشته شده توسط Amlakia در یکشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۵:۲۹ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha