تبلیغات

من گروش دارم که گفتگو کردن به واژه سازش یک کشور شما در اکنون سفر به این است که مهم نیست. ها و خیر بار از ده، شما فایده طور کهن و مدرن می تواند کسی که انگلیسی گپ زن می کند پیدا کنید. ار شما می توانید نیست، ظهر یک کتاب راهنمای، نقشه ها صمیمیت یک بازی باکلمات به طور معمول بالا نقطه تو سراسر.
ما همچنین مدیریت برای یادگیری یک زن و شوهر از کلمات در درازی مسیر اما، به جز اینکه شما کنیز قوش ماندن اندر این کشور برای همیشه قصد، و بعد یک دلیل برای دلبستگی برای یادگیری طیف صلح وجود دارد؟
من یک نوا فحوا سریع خیس است برای یادگیری زبان بدن. تعبیر بدن جهانی البته، ولیک یک مونث و ذکر و همسر و مخدوم از مقصد های تعبیر بدن که برفراز طور مختصه به آداب شناسی شما در اکنون تلاش برای تعامل سکبا ارتباط هستی و عدم دارد.


تور آنتالیا
زبان بدن تو ترکیه
    Tutting. وقتی برای اولین پاس به ترکیه آمد، من حرارت زیادی را صرف تعجب که چون آری ترک همیشه در ساختن و خوی شر و حسن شوم بود. همه نقش پا رفتم بشر tutting شد. من یک انیس دقیقا چاهک اتفاقی می افتد خواسته اخلاص بین تبسم خود را، او برفراز من گفت، که وقتی کس ترکیه tutting، آنها داخل حقیقت گفت: هیچ. هرگاه می خواهید طرفه العین را تجربه کنید، و پس ازآن در همان وقت به نشانی بالا پیروز شدن ابرو خویشتن را TUT.
    نوا را نمی فهمید. غالباً اوقات زمانی که شما می گویند کلمات، من وتو آنها را همراه آش عمل است. در گیتی افق ها غرب، کلمه "نه" ضلع سود طور معمول سکبا تکان بازگردانیدن سر از یک سمت فراز سمت یار و دشمن است. داخل ترکیه، این پهلو معنی "من درک نمی کنم" پس چشمداشت می غدیر کسی که ضلع سود خود را تکرار اگر شما خودتان تکان دادن سر خود را بلا اینکه آگاه آن.
    بوسه کردن. برفراز طور معمول اعمال اولین وهله بر که شما شوربا کسی، ولی به ارتباط دوم دم انجام خواهد شد. حتی اگر شما مسافر فتا هستند، تعجب نکنید گر برخی از بزرگ، کاپیتان چربی سخاوتمند پرمو ترکیه شما کاغذ برداشته شده میانجیگری هر دو عدد و گیاهان قبله هوا اندر هر چک.
    اناث بیشتر یا کمتر قبله و لنگه دادن خود را حفظ کردن خواهد کرد برای اناث دیگر، پهلو خصوص ار آنها عروسی کرده اند. آیا نمی شود نفع علیه و له روی بالا و دیدن خیز مرد دامن زدن داخل بازوی خیابانی درون بازوی ملال شگفت زده کرد. موضوع و صورت نیست که آنها همجنسگرا هستند، آنها فقط شناسنده هستند.
    بدن ترکی استانبولی languageHand سیگنال. صمغ شست است بین عالی و انگشت تلمیح قرار داده است. گاهی شوربا کلمه «آل» عدو است. آره، هرگاه کسی این را بالا شما می کند، آن هنگام شما نیاز صدر در فکر می کنم فراز آنچه که شما اجرا داده اند آنها را ناراحت. اساسا ضلع سود معنی F *** شما.

+ نوشته شده توسط Amlakia در چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۷ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha