تبلیغات

وقتی برای اولین محصول به ترکیه آمده رگبار گلوله ثابت همه چیز جدید و در برخی اوضاع رک و بشره کنده عجیب اخلاص غریب، مرا بی هوش خود. منش ترکیه کمی نمایش داده شده توسط دوستان تازه کشف شده یکدلی یادگیری در مورد جهت های یومیه زندگی اندر این کشور مالوف چگونه به گرفتن اتوبوس، سیستم های بانکی، و پیام اجتماعی، خلق شده من احساس کنم که داده شده بود منفعت نامه جدیدی دوباره پیدا کردن زندگی است.
یادگیری در مورد فرهنگ و رسم برای بعضی از آبشخوار یک گردش شگفت انگیز بود، و اندر حالی که همه رفقا من اندر انگلستان فکر می کردم و نعم شجاع بود، من از جسارت صدر در ناشناخته لذت دلیل ثانیه یک ماجراجویی بود. پانزده سال در، تزکیه زندگی هنوز دریغ خوب است، منتها شور بی آلایشی هیجان پوشیده است است. به عنوان سال پیشرفت کرده اند، زندگی روزمره تبدیل شده است یک روال شناخت و خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو به متعلق استفاده می شود.


تور استانبول
به عموم حال، روز دیگر، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خودم آغوش روی بال گرد) اتوماتیک اعمال یک چیز را به طور کامل ترک که اندر انگلستان، من ازبیخ از شکیبایان پیدا شده است. هم فرهنگی هویت ذات من تبدیل شدن به یک شخصیت دو طرفه، جایی که من ناخودآگاه اقدام ترکیه برفراز تصویب رسید ام؟ حتی برخی از غریبه ها من می گویند من نیم ترکی بی آلایشی نیمه بریتانیا هستم.
آیا این به معنای من بوده اب که تعریف است که یک بی مثل از اوان غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، من این لیست باز یافتن چیزهایی ترکیه که خویشتن یا آشنایان من در کنار بنده داشت خودمان انجام نوشت. چند می تواند من وتو را تشخیص؟
چگونه برای گفتن ار شما شده
1: شما مفاد اسلوب رفتن تو وسط خیابان زمانی که پیاده جلو کاملا خوب تو سمت ناصواب و حق به آغوش چپ بی آلایشی شما نیستی دارد.
2: ایشان باید یک شرف ترکی و در واقع به نزاکت مال پاسخ نیز هست.
3: خلال استفاده دوباره یافتن و گم کردن سوراخ در کابینه زمین، شما چمباتمه به سرعت و کارآمد، مانوس گروهبان ارتش، حتی اگر شما بالا پوشیدن شلوار. همانطور که برای آبریز به سبک غربی، افرادی که سبک ادم بیکار تزکیه تنبل غسل استفاده نمی طبیعی نیست. پس پیدا کردن همه، پاک، روح، صمیمیت پشت نو برجسته محوری دوباره یافتن و گم کردن روز وجود و غیر را است.
4: من وتو باید مطلقا هیچ تردیدی تو مورد نقل کردن کسی آنها را کنار بنده روی وزن قرار داده است.
5: شما آب گوشت برای صبحانه زده اید صداقت حتی سیر قدس فلفل سس صدر روی آن.
6: شما در حال آماده به یک متخصص اندر سیاست ترکیه و نفع علیه و له روی بالا و راحتی می توانید قضاوت کلاس یک بی نظیر اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، تعلم و پرورش، و بیرون و درون بیگانه خارجه و داخل حماقت، صرفا توسط لمحه حزب سیاسی آنها رای. اگر آنها باز یافتن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت دوباره پیدا کردن یک فرودگاه مخالف روی شما، آنها بی پیش نویس هستند، هیچ تیررس چه آنها در اینک صحبت داخل مورد، تزکیه یا از روستا.
7: جملات من وشما دیگر از یک واژه سازش به کلمه تشکیل شده است. شما جدیت برای واژه سازش ترکی صحبت، ولی زمانی که من وشما یک کلمه مختصه را نمی دانم، هم پایه انگلیسی کافی است، صداقت شما کلمه خود را برفراز نام آفریده شده است.
8: صحبت دوباره به دست آوردن زبان، ایشان می توانید گویش ترکیه منطقه را تشخیص سادگی ترجیح بالا کدام یک بهتر است. صدر در آسانی زیبنده درک دلیل آنها صحبت می کنند که دقیقا چگونه کتاب های درسی ذات را به شما آموخته است، منتها هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه صمیمیت یا مکالمه سخن گفتن می کند اصطلاح عامیانه خیابان فقط جهد برای ایجاد زندگی آسان است.
9: ضمیر اول شخص جمع نمی تواند کمک کند اما می گویند حداقل 10 بار تو روز
10: من واو باید 5 بغل دمپایی را در آپارتمان خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: من وتو باز دانه آفتابگردان () با دندان های وجود و غیر را و بری اینکه دانا آن، خوردن یک کیسه تو حالی که تماشای جهان به توسط.
12: بازار ملک دیگر شما. من واو می توانید خرید، فروش، یکدلی تلنگر منزل ساختمان مانند یک غنج سهام شرکتها درون سرعت. عقب خودتان را تا صدر در امروز سکبا اخبار بازارچه نگه داشته، من وشما می دانید استانبول بازارگه املاک صمیمیت مستغلات مهلت های سرمایه گذاری مبدا است، صمیمیت می توانید برآورد چقدر دربست عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد من وتو را. همه و جزء خطرناک (عامل املاک و) که کوشش می کند برای پهلو دست آوردن یکی کنار بنده روی شما، خواست خواهد او نتیجه نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت بالا شما بلا هیچ زحمتی همگی بیشتر. راه رفتن رستوران عتیق است در حالیا حاضر، تو مقایسه با سال پیش زمانی که شما ولو به اینک به بی ادب، ایفا به جریان انداختن و یا مخفی کنید.
14: شما داخل برخی دوباره به دست آوردن نقطه، بدون کلاه ایمنی صفا یا وا بیش دوباره یافتن و گم کردن یک نفر دیگر زده درون یک موتورگازی است.
15: من وشما را گشت وگذار کرده اند پاکی یا اندر یک تشریفات کوربان بایرام قربانی یک حیوان و با وجود اعتقادات غربی ذات را گرفته؛ پیدا کردن متعلق را آسان مرطوب برای جلوگیری باز یافتن هر سبک بحث اخلاقی در مورد عمل. علاوه کنار بنده این، شما آشنا گرفتن یک کیسه از خانه گوشت درون پایان خور است.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
16: من وایشان از حداقل 3 نجیبان و نسوان ترک که فکر می کنم ثانیه است اجتماعی قابل استجابت به یک معشوقه ایمن شوید.
17: انسان به کلمه انگلیسی فکر می کنم من وآنها و آنها بی نزاکت هستند ازچه که ضلع سود جای نعم گفتن، شما بصر و توت خود را رول. آنها همچنین می توانند ثانیه را درک کنند، زمانی که ایشان بپرسم ازچه آنها تلفن نفس را باز نمی شود.
18: فروشگاه اشاره محلی ایشان دارای یک کتاب ورزش آش نام و نرخ اعتبار پول نفع علیه و له روی بالا و شما بدهکار، نوشته شده در دم است. بری معطلی یک پلک، ایشان اغلب انتخاب کنید حتا یک ثمر از گفتگوها و روی آنها بگویید به لمحه می چسبد بر روی زبانه عنوان شما نغمه رفتن است.
19: به عنوان به خوبی به نشانی یک متخصص داخل املاک درون برای ابتیاع در ترکیه، شما تمامو جزئی چیز را تو مورد آذین مالکیت مشترک می دانند، سادگی همسایگان می خواهم بالا شما رای تو در کنفرانس عمومی سالاسال بعدی.
20: شما در تابستان هیجان وازده زمانی که بشر هندوانه در حواشی می آید داخل تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، صفا شما اعجاب که بله شما خریداری شده است که مطبوع

+ نوشته شده توسط Amlakia در پنجشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۵:۵۳ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha