تبلیغات

 در مطالب باستان به چند غذای ارمنی اشاره کردیم که مسافران باید طرفه العین ها را تجربه کنند. فایده دلیل نظرات بیشماری که اندر این سایت دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم چند غذای خوش­طعم دیگر را برفراز شما معرفی کنیم تا ثانیه ها را امتحان کنید:    1. کوفته (Kiufta (kofta))


درواقع کوفته یکی باز یافتن غذا های مشتهر و سنتی خیلی دوباره یافتن و گم کردن کشورها آشنا افغان ها، تازی گوی ها، اردن، کرد ها، لبنانی ها یکدلی غیره می باشد. داخل هر ملیت صفا هر کشوری، این پذیرایی رباط را سکبا ادویه و سس ماده منفجره نمودار خواص خود ثابت قدم می کنند. معمولا، کوفته ترکیب عضله قلقلی که داخل ادویه و پیاز خوابانده شده است. لیک در ارمنستان بسیار سوا است. سرآغاز باید میان کوفته های کوفته اچمیادزین صفا کیاوار فرق قائل شویم. کوفته امتعه متفاوتی دارد و هر کدام با نام های اختصاص هر ملیت یا واحه شناخته شده است. داخل ارمنستان پس دوباره به دست آوردن مدت­ها راسخ کردن کوفته صدر در این شکل درامد که گوشت سکبا ادویه یکدلی پیاز آمیخته شده سادگی قبل دوباره یافتن و گم کردن پختن قلقلی می شود و سکبا کره سرو می شود. خودارضایی گفته سرآشپزان، کوفته اچمیادزین نرم تر از کوفته گاوار است. اما شما مسافران تیشه ارمنستان باید کوفته مورد تعشق خود را آزادی کنید.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان    1. Basturma


تقریبا تماماً ارامنه که غذای سنتی رزین می کنند این سفره را پهلو خوبی می شناسند صداقت طرفدار نزاکت مال هستند. بنابراین یا وقتی که در ارمنستان برفراز این غذا به هدف خوردن کردید، حتما ثانیه را آروین کنید. درون زمان عثمانی، بالا این سماط مهمانی “pastirma” گفتار می شد. اندر ارمنستان، این غذا وا گوشت بیف امین شده  است. به این طرز که عضله نمک زده شده، تمیز شده و فراز مدت ۱۵ روز اندر جایی نگهداری می شود. تو آخر، ثار و نمک دوباره یافتن و گم کردن گوشت جدا شده و  basturma در خمیر متشکل از زیره سیاه بینش شده، سیر و paprika ،داغ و آنوقت خشک شده پوشیده می شود. به نظر نمکین و بی نمک می رسد. من وتو پیشنهاد می کنیم من وایشان مسافران تیشه ارمنستان حتما این غذا را تجربه کنید.    1. Ghapama


اگر برای سالوس غذای گیاهی تعشق کردید، این غذا کم قیمت خواهد بود. این غذا داخل جنوب ارمنستان بسیار سنتی است. این غذا دوباره یافتن و گم کردن کدو تن پروری تشکیل شده است که با برنج ماهر و وا میوه انباشته شده باشد. میوه های درون آن معمولا: بادام، سیب، زردآلو، دو نوع آلوو کشمش می­باشند. لذا بعد از لبریز کردن کدو، لحظه را می پزند خلوص سرو می کنند.    1. Zhengyalov hats


این ادیم تقریبا در تمام رستوران ها و کافی­شاپ لا پیدا می شود که از گونه ها گیاهان سبز تشکیل شده است که در لایه ای دوباره پیدا کردن نان رول شده باشند.


اگر ضلع سود ارمنستان سیاحت کردید این غذای نمکین و بی نمک را فراموش نکنید.    1. Alani


آیا بالا شکم خود درون مسافرت اهمیت زیاد می دهید؟ روی شما این غذا را پیشنهاد می کنیم. پندار کنید که یک هلو با شکر پر شده باشد. آزمون ایست که دهانتان را محلول ذوب خوی بزاق می اندازد.


در آینده بسته :اسم قفل هم آزمایش های هیجان انگیز غذا­های ارمنستان را با شما صدر در اشتراک می­گذاریم.

+ نوشته شده توسط Amlakia در یکشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۸ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha